طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
تاکید بر بیان مشکلات در سفر هیات دولت به قزوین

تاکید بر بیان مشکلات در سفر هیات دولت به قزوین

شروع حفر تونل قطار شهری در سفر هیات دولت به استان کرمانشاه

امام جمعه موقت قزوین گفت : مسئولان مشکلات استان را در جریان سفر رییس جمهور به قزوین ، مد نظر قرار دهند .

قزوین, سفر رییس جمهور, نماز جمعه, تاکید بیان مشکلات سفر هیات دولت قزوین

قزوین, سفر رییس جمهور, نماز جمعه, مشکلات, مسئولان

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، از قزوین ؛ حجت الاسلام قابل در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن تاکید بر وحدت افزود : مسئولان مشکلاتی را که کشاورزان ، کارخانه جات ،اصناف ، بازاریان و جوانان را در تنگنا قرار داده است را در جریان سفر رییس جمهور به استان مطرح کنند .

وی با اشاره به ظرفیت های کشاورزی ، اقتصادی و علمی استان اظهار امیدواری کرد که این سفر برای مردم استان مایه خیر و برکت و برای کشورمان مایه وحدت باشد .

حجت الاسلام قابل در ادامه با اشاره به هفته دفاع مقدس گفت: هفته دفاع مقدس یادآور رشادتها و ایثار کسانی است که از جان با ارزش خود گذشتند تا اسلام و نظام بماند و همه وظیفه داریم دستاوردهای این دوران را به نسل آینده منتقل کنیم.

خطیب جمعه قزوین یادآورشد: دفاع مقدس موجب شد امروز دشمنان جرات نکنند تا به کشور قدرتمند ما تجاوز کنند و ما نیز قدردان این نعمت الهی هستیم و با همه توان از آن حفاظت خواهیم کرد.

وی گفت: رهبری با تاکید بر تقویت بنیه دفاعی کشور جلوی زمزمه های شومی که می خواستند مطرح کنند دیگر نیازی به تقویت توان نظامی و دفاعی نیست را گرفتند و امیدواریم کسانی که دچار فراموشی شده اند عبرت بگیرند و از این فکر غلط و خطرناک دست بردارند و آگاه شوند.

امام جمعه موقت قزوین با اشاره به جنایت های آل سعود گفت: در بحرین که حدود یک میلیون نفر جمعیت دارد و ۸۰۰ هزار نفر آن شیعه هستند غاصبان آل سعود و یک اقلیت دست نشانده با منحل کردن حزب الوفاق اوج رذالت و تضییع حقوق شیعیان را نشان داده اند اما هیچ سازمان مدافع حقوق بشر این حرکت را محکوم نکرده است.

حجت الاسلام قابل در ادامه به سرشماری نفوس و مسکن اشاره کرد و اظهارداشت: داشتن آمار دقیق از بخش های متفاوت کشور می تواند در تصمیم گیری مسئولان بسیار موثر باشد لذا از مردم درخواست می کنیم با ماموران سرشماری همکاری کنند و اطلاعات درست را ارائه دهند.

خطیب جمعه قزوین با اشاره به بازگشایی مدارس گفت: از فردا ۱۳ میلیون دانش آموز تحصیل علم و دانش را شروع خواهند کرد و از معلمان انتظار داریم از این امانات الهی بخوبی نگهداری کنند و در تعلیم صحیح آنها بکوشند.

وی اضافه کرد: معلمان لازم است ضمن شناسایی استعدادهای جوان و نوجوان نسبت به تربیت معنوی دانش آموزان هم همت کنند.

برگزاری جلسه هماهنگی سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به قزوین
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات