طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
تایید ایمنی واحدهای صنایع نفت و گاز از مطالبات محیط زیست

تایید ایمنی واحدهای صنایع نفت و گاز از مطالبات محیط زیست

دغدغه مدیران شرکت نفت حفظ محیط زیست پیرامون تاسیسات نفتی

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر: تقاضای تایید واحدهای، ایمنی صنایع موجود در نقاط نفتی استان از سوی ما را از وزارت نفت خواسته ایم

محیط زیست, صنایع نفت و گاز, تایید ایمنی, تایید ایمنی واحدهای صنایع نفت گاز مطالبات محیط زیست

محیط زیست, صنایع نفت و گاز, تایید ایمنی, وزرات نفت

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، حسین دلشب در نشستی با عنوان مخاطرات زیست محیطی گفت: اکنون مهمترین مساله روز موضوع آلودگی هوای عسلویه براثر مشکلی است که برای پتروشیمی مبین رخ داد.

وی افزود: برای اطمینان بیشتر ازخروجی سامانه تقلیل فشار گاز نمونه برداری شده و در حال آزمایش است تا ترکیبات آن بررسی شود تا عامل آلوده کننده در آن نباشد.

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: شهرهای عسلویه و نخل تقی همجوار مراکز صنعتی نفت و گاز قرار دارند بعد مسوولان باید در صورت بروز مشکل مسوولیت اجتماعی و عواقبی که برای مردم دارد را بپذیرند و در صورت لزوم عوارض را پرداخت کنند.

دلشب با اشاره به این که از سال 94 مدیریت بحران کشور در زمینه مسایل بحرانی به صورت جدی ورود کرده است، تصریح کرد: در کنگان و عسلویه باید مراکزی برای مواجه شدن با بحران های احتمالی تشکیل شود.

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر با اشاره به نقش آلودگی های زیست محیطی بر اقتصاد گفت: توجه به مسائل زیست محیطی و جلوگیری از آلودگی ها مطالبه ای جهانی است و کشورهای درگیر آلودگی ها با مسائلی در زمینه مراودات اقتصادی شان روبه رو هستند

اجرای پایش دوره مالیاتی زیست محیطی صنایع آلاینده کاشان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات