طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
تبریز، میزبان یازدهمین المپیاد ورزشی آتش نشانان و امدادگران کشور

تبریز، میزبان یازدهمین المپیاد ورزشی آتش نشانان و امدادگران کشور

سرعین میزبان المپیاد ورزشی دختران سراسر کشور

شهردار تبریز از برگزاری یازدهمین المپیاد ورزشی آتش نشانان و امدادگران کشور به میزبانی تبریز خبر داد.

امدادگران, آذربایجان شرقی, آتش نشانان, تبریز میزبان یازدهمین المپیاد ورزشی آتش نشانان امدادگران کشور

امدادگران, آذربایجان شرقی, آتش نشانان, المپیادورزشی, تبریز

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛نجفی گفت: یازدهمین المپیاد عملیاتی ورزشی آتش نشانان کشور طی روزهای 9 تا 15 مهرماه سال جاری با حضور تیم های عملیاتی و ورزشی از سازمان های آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ها به میزبانی تبریز برگزار می شود.

وی تصریح کرد: تیم های حاضر در این مسابقات در رشته های متفاوت ورزشی، عملیاتی و امداد، مطابق قوانین و مقررات فدراسیون بین المللی ورزش آتش نشانان و امدادگران به رقابت خواهند پرداخت.

شهردار تبریز با تاکید بر حفظ آمادگی مداوم آتش نشانان افزود: همگام با توسعه زیرساخت های ایمنی شهری و تامین تجهیزات آتش نشانی، باید ارتقای توانمندی های عمومی با محوریت آمادگی و نشاط جسمانی، مورد توجه قرار گیرد.

شهردار تبریز تقویت مهارت، دقت و افزایش سرعت عمل، بالا بردن توان عملیاتی و افزایش اعتماد عمومی به توانمندی آتش نشانان و امدادگران کشور، تبادل اطلاعات و انتقال تجارب بین آتش نشانان تاثیر مثبت این رقابت ها در ایفای نقش حرفهای جامعه آتش نشانان را از اهداف مهم المپیاد خواند.

نجفی با اشاره به پیشینه این المپیاد یادآور شد: مسابقات عملیاتی ورزشی آتش نشانان کشور از سال 1378 توسط سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور برنامه ریزی و با تشکیل کارگروه آمادگی جسمانی و ورزش آتش نشانان کشور مسابقات و برنامه های متفاوت ورزشی و مهارتی در سطح سازمان های آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری های کشور برگزار می شود.

وی اظهار امیداواری کرد که با تداوم اجرای اینگونه برنامه ها روز به روز بر دانش عملیاتی آتش نشانان در زمینه های عملیات امداد و نجات افزوده شده و گامی موثر برای ارائه خدمات مناسب به شهروندان برداشته شود.درخشش دانشجویان دانشگاه تبریز در سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشگاههای سراسر کشور
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات