طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
بین المللتجارت داعش با مافیای بین المللی قاچاق اعضای انسان

تجارت داعش با مافیای بین المللی قاچاق اعضای انسان

اَز پلک بریده نوزاد تا بازداشت قاچاقچی میلیاردر بین المللی

داعش برای کسب درآمد، اعضای بدن اعدامی ها، نیروهای خود و دشمنانش را در بازار سیاه جهانی می فروشد.

اعدام, بین الملل, عراق, تجارت داعش مافیای بین المللی قاچاق اعضای انسان

اعدام, بین الملل, عراق, تجارت اعضای بدن, قاچاق اعضای بدن, سوریه, داعش

به نقل از گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه شبکه خبری العالم، روزنامه دیلی میل انگلستان نوشت داعش از پزشکان خارجی برای سالم نگاه داشتن اعضای بدن قربانیان خود استفاده می کند. این اعضا به مافیای جهانی تجارت اعضای انسان فروخته می شود تا درآمد حاصل از آن برای خرید سلاح، عملیات نظامی و پرداخت حقوق عناصر این گروه استفاده شود.


در همین راستا، داعش دفتر ویژه ای برای قاچاق و فروش اعضای انسان مانند قلب، کبد، کلیه و معده ایجاد کرده است که این اعضا را به مبالغ گزاف در بازار سیاه جهانی به مافیای بین المللی قاچاق اعضای انسان می فروشد.


یک پزشک عراقی به نام "سروان"، که متخصص گوش و حلق و بینی است، پیشتر به رسانه های جهانی گفته بود که تجارت اعضای بدن انسان با سیطره داعش به موصل در سال 2014 شروع شد.


داعش چند جراح خارجی را برای تجارت اعضای بدن انسان در بیمارستان شهر موصل استخدام کرد و پزشکان عراقی را از برقرای ارتباط با آنان منع کرد.


داعش کشته ها یا مجروحین نبردها را به این منظور فورا به این بیمارستان منتقل می کند.


از سال گذشته و بعد از شکست های گستردۀ داعش که به از دست رفتن بخش بزرگی از سرزمین های تحت کنترل این گروه انجامید، درآمدهای نفتی و مالیات هایی که داعش از مردم دریافت می کرد، به شدت کاهش یافته است. همین مسأله این گروه تروریستی را واداشته است که برای تأمین منابع مالی مورد نیاز خود به اقدامات جنایت کارانه ای مانند قاچاق اعضای انسان دست بزند.بازداشت قاچاقچی میلیاردر بین المللی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات