طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیتحقیر موناکو با گل های بالوتلی

تحقیر موناکو با گل های بالوتلی

زیباترین گل ها با تحقیر کردن دروازه بانان فیلم

بازی های ششمین هفته از لیگ دسته اول فوتبال فرانسه با پیروزی قاطع لیون و تداوم گلزنی سوپرماریو برای نیس دنبال شد.

خبرگزاری تسنیم: در دومین شب از بازی های هفته ششم لوشامپیونه، امشب (چهارشنبه) هفت بازی برگزار شد که در مهمترین آنها لیون و نیس برابر رقبای خود پیروزی های قاطعی کسب کردند.


لیون با نتیجه 5 بر یک مون پولیه را در هم کوبید و با این پیروزی 10 امتیازی شد تا به رده هفته صعود کند. فِکِر 37(پنالتی) و 57، تولیسو 42 و 71 و کورنت 75 برای لیون گلزنی کردند و تنها گل مون پولیه را هم سانسون در دقیقه 4 زد. همچنین مون پولیه از دقیقه هشتم مسابقه 10 نفره به کارش ادامه داد.


در دیگر بازی مهم امشب موناکو، در خانه تیم نیس  تن به شکست سنگین 4 بر صفر داد که در این بازی ماریو بالوتلی، مهاجم پیشین تیم های میلان و لیورپول به روند گلزنی اش ادامه داد. او که در بازی قبلی تیمش هم دو گل زده بود در این دیدار در دقایق 30 و 69 گلزنی کرد. بایسه 18 و پلئا 86 دیگر های نیس را زدند. همچنین موناکو در دقیقه 84 این بازی 10 نفره شد و پلئا در دقیقه 84 یک پنالتی نیس را به هدر داد.


نتایج سایر بازی های به شرح زیر است:


آنژی 2 - کان یک

گنگان یک - لوریان صفر

متس صفر - بوردو 3

نانت صفر - سن اتین صفر

باستیا صفر - نانسی صفر


در آخرین بازی از هفته ششم لوشامپیونه رن به مصاف مارسی می رود.


در جدول رده بندی رقابت ها سوپرماریو و یارانش در نیس با 13 امتیاز صدرنشین هستند و تیم های پاری سن ژرمن و موناکو هر دو با 13 امتیاز و برحسب تفاضل گل به ترتیب در رده های دوم و سوم قرار دارند.

خیز بلند سیتی برای جذب گلزن موناکو
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات