طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
مجازیتخصصی ترین دوره های آموزشی بازی سازی برگزار می شود

تخصصی ترین دوره های آموزشی بازی سازی برگزار می شود

برگزاری اولین دوره آموزشی تخصصی فیلم نامه نویسی انیمیشن دَر تبریز

دورهمی معرفی دوره های جدید انستیتوی ملی بازی سازی، یک شنبه با حضور مسئولان انستیتو و جمعی از علاقه مندان به بازی سازی برگزار شد.

بازی های رایانه ای, علاقه مندان به بازی, طراحی بازی, تخصصی دوره آموزشی بازی سازی برگزار

بازی های رایانه ای, علاقه مندان به بازی, طراحی بازی, انستیتو ملی بازی, Power UP
به نقل از خبرنگار دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در ابتدای این دورهمی شهاب کشاورز، مدیر انستیتوی ملی بازی سازی به تشریح عملکرد پنج ساله ی این مرکز آموزشی پرداخت و دلایل نیاز به یک دوره ی تخصصی تر در صنعت بازی سازی کشور را برشمرد.

کشاورز، دوره های Power UP را پاسخگوی این نیاز دانست و گفت: افرادی که به عنوان خروجی این دوره ها فارغ التحصیل خواهند شد، از تخصص بیشتری نسبت به فعالان حاضر در صنعت برخوردار خواهند بود و توانایی راهبری تیم ها در رشته ی تخصصی خود را خواهند داشت.در ادامه، هادی اسکندری، یاسر ژیان و امیرحسین عرفانی به ترتیب به عنوان مدیران رشته های طراحی بازی، فنی و هنری به تشریح رشته ها پرداختند و سرفصل های دروس، پیش نیازها و دیگر موارد مهم را برای حاضرین برشمردند.


رشته ی طراحی هنری، به علت گستردگی خود به دو بخش دوبعدی و سه بعدی تقسیم شده است.دوره های PowerUP، نام دوره های تخصصی جدیدی است که به خدمات آموزشی انستیتوی ملی بازی سازی اضافه شده و قرار است به صورت محدود به تربیت نیروی متخصص بپردازد. از قابلیت این دوره ها، برخورداری از هیئت علمی تمام وقت، اساتید برتر، انسجام دوره ها و همین طور مزایایی که انستیتو برای دانش پژوهان در نظر گرفته است، اشاره کرد.


از جمله، اعزام دانش پژوهان به رویدادهای بین المللی، دادن کمک هزینه برای ساخت بازی های مستقل و امکان دسترسی به بانک جامعی از کتب، مقالات و دیگر موارد مرتبط با بازی سازی.پیش ثبت نام این رشته ها تا یک مهرماه ادامه دارد و از سوم تا هشتم مهر زمان گفتگو و گزینش افراد است. علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی این دوره ها به سایت انستیتوی ملی بازی سازی مراجعه کرده یا به طور مستقیم با انستیتوی ملی بازی سازی تماس بگیرند.


برگزاری یکصد و یکمین دوره آموزشی ماساژ ورزشی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات