طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فرهنگی و هنریتدوین «قهرمانان کوچک» به انتها نزدیک شد

تدوین «قهرمانان کوچک» به انتها نزدیک شد

تدوین «قهرمانان کوچک» به نیمه رسید

کارگردان «دزد و پری» به آخرین حالت فیلم های در دست ساخت و اکران خود خبر داد.

قهرمانان کوچک, فیلم سینمایی, حسین قناعت, تدوین قهرمانان کوچک انتها نزدیک

قهرمانان کوچک, فیلم سینمایی, حسین قناعت, کارگردان

حسین قناعت کارگردان سینما در مصاحبه با خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص آخرین حالت اکران «دو دزد و دو پری» گفت: پروانه نمایش این اثر هنوز صادر نشده است و منتظر جواب این شورا هستیم.

وی با اشاره به آخرین حالت «قهرمانان کوچک» عنوان کرد: تدوین این اثر به انتها نزدیک شده و بعد از آن آرش بادپا موسیقی فیلم را می سازد. در مورد صداگذاری هنوز شخص خاصی مشخص نیست.

برزو ارجمند، بیژن بنفشه خواه، بهنوش بختیاری، آناهیتا همتی، ارژنگ امیرفضلی، نادر سلیمانی، شهرام قائدی، عباس محبوب، یوسف کرمی (قهرمان المپیک در نقش خودش)، افشین سنگ چاپ، ابراهیم شفیعی، فرهاد بشارتی، مینا سلیمانی، مرتضی رستمی، فرزاد حاتمیان و بازیگران خردسال این فیلم سینمایی یاس نوروزی، پارسیا شکوری فر، عرفان برزین، کامیار محمدی، امیرکیان عبدی و ایمان امیری هستند.

قهرمانان کوچک به نویسندگی حسین قناعت با مخاطب قرار دادن خانواده های ایرانی به خصوص دانش آموزان و نوجوانان تلاش دارد تا فرهنگ حمایت از کالای ایرانی را به آنان آموزش دهد؛ چرا که اهمیت نوجوانان در فرهنگ سازی این چنین موضوعاتی حتما بر کسی پوشیده نخواهد بود. بنابراین سازندگان این فیلم تصمیم دارند تا با کمک این نسل این مطلب را در جامعه مطرح کنند که چنانچه با خرید خود از تولید داخل حمایت کنیم، قدم بزرگی در پیشرفت صنعت و به خصوص ایجاد اشتغال در کشور برمی داریم.

فهرست عوامل پشت صحنه فیلم سینمایی «قهرمانان کوچک» عبارتند از:

مدیر فیلمبرداری: بهروز بادروج، مدیر صدابرداری: احمد صالحی، طراح گریم: بابک شعاعی، مدیر صدابرداری: احمد صالحی، طراح صحنه و لباس: محیا آقاحسینی، مدیر تولید: روح الله مهاجری، دستیار اول و برنامه ریزی: آرش حسن پور، منشی صحنه: مونا احدی و مشاور رسانه ای و مدیر روابط عمومی: نسیم اسدپور.

لیست بازیگران نهایی شُد / هدف «قهرمانان کوچک»؛ حمایت اَز تولید ملی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات