طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
انتخاباتسیاه پوستان در آمریکا در بدترین شرایط ممکن به سر می برند | ترامپ

سیاه پوستان در آمریکا در بدترین شرایط ممکن به سر می برند | ترامپ

وعده های شیرین ترامپ به سیاه پوستان آمریکا

نامزد جمهوری خواه انتخابات آمریکا در یک سخنرانی اعلام کرد سیاه پوستان این کشور در بدترین شرایط ممکن زندگی می کنند.

ترامپ, بین الملل, سیاهپوستان آمریکا, ترامپ سیاه پوستان آمریکا بدترین شرایط ممکن سر برند

ترامپ, بین الملل, سیاهپوستان آمریکا, برده داری, دونالد ترامپ, سیاهپوستان, کلینتون, هیلاری کلینتون, انتخابات آمریکا, قوانین جیم کرو

به نقل از گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از سی ان ان، به عقیده دونالد ترامپ، نامزد جمهوری خواه انتخابات آمریکا، جامعه سیاه پوستان این کشور در بدترین شرایط ممکن قرار دارند.


دونالد ترامپ روز سه شنبه در یک سخنرانی انتخاباتی در منطقه «کنانسویل» در کارولینای شمالی اعلام کرد وضع جامعه سیاهپوستان آمریکا در بدترین شرایط قرار دارد. وی رو به تعداد اندک سیاه پوستان حاضر در این سخنرانی کرد و بار دیگر جمله معروف خود را به زبان آورد: «شما چیزی برای از دست دادن ندارید.»


ترامپ در ادامه اظهار کرد: «ما می خواهیم نقاط مرکزی شهرهای آمریکا را از نو بسازیم؛ زیرا سیاهپوستان آمریکا در بدترین وضع ممکن قرار دارند. شما نگاهی به این نقاط بیندازید؛ هیچ گونه فرصت آموزشی و شغلی در آن وجود ندارد و امنیت در پایین ترین سطح است. این بدترین وضع ممکن است. می خواهم بگویم مناطقی مانند افغانستان امن تر از برخی نقاط آمریکاست.»


ترامپ در حالی معتقد است وضع کنونی سیاه پوستان رقت انگیز است که جامعه سیاهپوستان آمریکا تاریخی پرفراز و نشیب از برده داری گرفته تا قوانین جیم کرو (جداسازی نژادی) پشت سر گذاشته است.


اوباما در واکنش به سخنان ترامپ، وی را به شدت مورد سرزنش قرار داد و گفت: «شاید از زبان رقیب هیلاری شنیده باشید که سیاه پوستان آمریکا در بدترین شرایط ممکن زندگی می کنند؛ اما واقعیت این است که او عصر برده داری و قوانین جیم کرو را فراموش کرده است.»


نامزد جمهوری خواهان در آخرین تلاش های خود می کوشد رای سیاه پوستان آمریکا را به دست آورد؛ اما این تلاش تاکنون موفقیت آمیز نبوده است و درصد آرای احتمالی ترامپ در نظرسنجی های انتخاباتی تغییر قابل توجهی نکرده است.می خواهم حزب جمهوری خواه مأمن سیاه پوستان آمریکا شود | ترامپ
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات