طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
انتخاباتکلینتون یک میمون صفت است! | عکس های ترامپ

کلینتون یک میمون صفت است! | عکس های ترامپ

سبقت گرفتن آرام ترامپ از کلینتون

دونالد ترامپ در سخنانی جنجالی، هیلاری کلینتون را به تقلید کاری از وی متهم کرد.

به نقل از گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از ای بی سی نیوز؛ "دونالد ترامپ،" نامزد جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، در جدیدترین جنگ لفظی خود علیه "هیلاری کلینتون،" نامزد دموکرات این انتخابات، اظهار داشت کلینتون یک "میمون صفت" است و همواره از کارهای او تقلید می کند.


ریاست جمهوری, ترامپ, بازرسی افراطی, ترامپ کلینتون میمون صفت است!

ریاست جمهوری, ترامپ, بازرسی افراطی, جمهوری خواه, هیلاری کلینتون, بین الملل, دموکرات, هواپیمای اختصاصی, کلینتون, انتخابات آمریکا, دونالد ترامپ


ترامپ در سخنرانی کارولینای شمالی گفت: بعد از آنکه من درباره بررسی وضع مهاجران صحبت کردم، به یک باره موضوع برای کلینتون هم مهم شد و او نیز آغاز به صحبت کردن در باره مهاجران کرد. من موضوع بررسی مهاجرت را مطرح کردم و الآن کلینتون با کپی برداری از آن مشغول تبلیغات و سخنرانی در این باره است.


ترامپ در ابتدای سخنرانی اش رقیب دموکرات خود را به دارا بودن سیاستی مبنی بر باز گذاشتن مرزها به روی مهاجران متهم کرد و اظهار داشت در اولین مناظره ریاست جمهوری که دوشنبه هفته آینده برگزار می شود، هیلاری کلینتون را با موضوع مهاجران به چالش خواهد کشید.


دموکرات, هواپیمای اختصاصی, کلینتون, ترامپ کلینتون میمون صفت است!


ترامپ در بخش دیگری از سخنانش گفت: هیلاری در موقعیت سختی قرار خواهد گرفت. در روز مناظره احتمالا می گوید "می خواهم مرزهای ایمن و قدرتمندی داشته باشیم". مطمئنم منظور او بازرسی افراطی از مرزها است. شما پیش از این وازه "بازرسی افراطی" را کجا شنیده بودید؟ فقط از زبان من، زیرا من برای اولین بار به این موضوع پرداختم و به موضوع مهاجران توجه کردم.


هیلاری کلینتون اخیرا اظهار داشت سیاست وی در قبال مرزهای آمریکا به این شکل خواهد بود که مرزها را برای شناسایی منابع تهدید اماده خواهد کرد. در همین راستا افرادیکه نوعی تهدید محسوب خواهند شد، از مرز اخراج شده و یا دستگیر می شوند.


ترامپ به سخنان روز گذشته کلینتون اشاره کرد که گفته بود آمریکا باید نظارت بیشتری بر ورود مهاجران داشته باشد و "بازرسی سختی" در این باره انجام دهد. کلینتون از واژه انحصاری ترامپ که خواستار "بازرسی افراطی" مرزها بود، استفاده نکرد.


هیلاری کلینتون, جمهوری خواه, دموکرات, ترامپ کلینتون میمون صفت است!


ترامپ همچنین به هواپیمای اختصاصی کلینتون برای انجام سفرهای تبلیغاتی اش اشاره کرد و گفت: من برای نخستین بار از هواپیمای اختصاصی برای کمپین انتخاباتی ام استفاده کردم و دیدید کلینتون هم خیلی زود همانند هواپیمای من را فراهم کرد. او همه کارش تقلید و کپی کاری از روی من است!محبوبیت کلینتون با 13 درصد اختلاف اَز ترامپ بیشتر اَست | نظرسنجی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات