طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیتراکتورسازی 2 -0 سیاه جامگان

تراکتورسازی 2 -0 سیاه جامگان

تراکتورسازی1-0سیاه جامگان

دو تیم تراکتورسازی و سیاه جامگان در قالب هفته هفتم لیگ برتر فوتبال از ساعت 16:45 در تبریز به مصاف هم رفتند .

لیگ برتر فوتبال, هفته هفتم لیگ برتر, لیگ شانزدهم, تراکتورسازی سیاه جامگان

لیگ برتر فوتبال, هفته هفتم لیگ برتر, لیگ شانزدهم, تیم فوتبال تراکتورسازی, تیم فوتبال سیاه جامگان, فصل شانزدهم
به نقل از گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، دو تیم فوتبال تراکتورسازی و سیاه جامگان در قالب هفته هفتم لیگ برتر امروز سه شنبه 30 شهریور از ساعت 16:45 در تبریز به مصاف هم رفتند.


ترکیب تراکتورسازی:

محمدرضا اخباری، خالد شفیعی، هادی محمدی، محمد ایرانپوریان، سعید آقایی، مهدی کیانی، سینا عشوری، سروش رفیعی، محمد نوری، محمد ابراهیمی و فرزاد حاتمی
سرمربی: امیر قلعه نویی


ترکیب سیاه جامگان


آندره نازاریو، محمدرضا خانزاده، سیدمیثم حسینی، رضا شربتی، حمیدرضا علی عسگری، مصطفی احمدی، ایوب کلانتری، روح الله سیف اللهی، پیام ملکیان، رضا درویشی و موسی ترائوره

سرمربی :فرهاد کاظمی


شرح گل:

تراکتورسازی 1 (محمد ایرانپوریان، دقیقه 3) : حرکت هجومی تراکتوری ها در ثانیه بیست بازی و استارت محمد ابراهیمی با خطای مدافعان سیاه جامگان روبرو شد و محمد ایرانپوریان مطابق سنوات گذشته این توپ را برخلاف حرکت دروازه بان به گل اول این بازی تبدیل کرد.

حواشی:


لوسیانو ادینیو، مهاجم برزیلی تراکتورسازان از روی نیمکت این بازی را شروع می کند.


دروازه بان اصلی سیاه جامگان، محمد ناصری در این بازی برای دومین بار روی نیمکت نشست.


فردین عابدینی که این روزها با تراکتورسازان به تمرین می پردازد به همراه بازیکنان این تیم در میدان حضور پیدا کرد و شاهد گرم کردن بازیکنان این تیم شد.


گل محمد ایرانپوریان در دقیقه 3 این بازی را می توان سریعترین گل لیگ در فصل شانزدهم دانست.


دقایق بازی:

در دقیقه 16 سعید آقایی مدافع چپ تراکتوری ها بعد از گذر از مدافع راست سیاه جامگان شوت خود را روانه دروازه حریف کرد اما ضربه زاویه بسته او توسط نازاریو دفع شد.


دقیقه 24 ضربه ایستگاهی سیاه جامگان با ضربه محکم میثم حسینی دروازه اخباری را تهدید کرد اما این توپ بعد از برخورد با بازیکنان تیم میزبان به کرنر رفت.


دقیقه 28 پرتاب بلند عشوری کناره های محوطه جریمه به خالد شفیعی رسید و او نیز بعد از استپ توپ شوت روپا و خطرناک خود را روانه دروازه نازاریو کرد اما این توپ با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.


دقیقه 39 ضربه ایستگاهی دیگری برای سیاه جامگان و این بار نیز علی عسگری این توپ را روانه دروازه حریف کرد اما شوت او با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.


دقیقه 42 حمله دیگری از شاگردان قلعه نویی دروازه حریف را تهدید کرد، ضربه سر مهاجم تراکتورسازان با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.


دقیقه 1+45 موقعیت مناسبی در این دقیقه نصیب محمد نوری شد اما این بازیکن با تعلل خود این فرصت را از دست داد و بعد از آن محمد ابراهیمی شوت خود را روانه دروازه مشهدی ها کرد اما این توپ نیز با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.


در حال تکمیل...


غیبت کاظمی در نشست خبری دیدار تراکتورسازی- سیاه جامگان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات