طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
تساوی سپاهان و پرسپولیس در نیمه اول

تساوی سپاهان و پرسپولیس در نیمه اول

تساوی بدون گل نفت آبادان و سپاهان اصفهان در نیمه اول

نیمه نخست دیدار تیم های فوتبال سپاهان اصفهان و پرسپولیس تهران در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال با نتیجه تساوی به پایان رسید.

سپاهان اصفهان, پرسپولیس تهران, تساوی, تساوی سپاهان پرسپولیس نیمه

سپاهان اصفهان, پرسپولیس تهران, تساوی
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،دیدار تیم های فوتبال سپاهان اصفهان و پرسپولیس تهران در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال جام خلیج فارس از ساعت 17:30 در ورزشگاه فولادشهر شروع شد.

در این دیدار تیم فوتبال سپاهان با ترکیب لی اولیویرا، موسی کولیبالی، شجاع خلیل زاده، آرمین سهرابیان، علی هلیچی، میلاد سرلک، رسول نویدکیا، احسان حاج صفی، مهرداد محمدی، رضا میرزایی و پدرو هنریکه پا به میدان گذاشته است.

در سوی دیگر هم علیرضا بیرانوند، جلال حسینی، محمد انصاری، حسین ماهینی، محسن ربیع خواه، احمد نورالهی، وحید امیری، امید عالیشاه، مهدی طارمی، علی علیپور و محسن مسلمان برای پرسپولیس بازی می کنند.

دو تیم از ابتدای دیدار بازی خوبی به نمایش گذاشتند و در همان دقایق آغازین ارسال تند و تیز نورالهی به شکلی خطرناک از مقابل دروازه سپاهان عبور کرد، بلافاصله در سمت دیگر رضا میرزایی بازیکن جوان سپاهان با جاگذاشتن مدافع مستقیم خود از زاویه بسته به سمت دروازه سپاهان زد که این توپ بعد از برخورد با تیرک عمودی دروازه میهمان به بیرون رفت.

دو تیم در ادامه هم کار را تهاجمی دنبال کردند. در دقیقه 12 روی ارسال ماهینی گلر سپاهان توپ را دریافت کرد تا به مهاجمان حریف نرسد.

این بازی زیبا خیلی زود گل به خود دید؛ جایی که در دقیقه 15 بازی روی یک آغاز مجدد امید عالیشاه با دریافت یک پاس کوتاه و چند گام با ضربه ای دقیق دروازه سپاهان را باز کرد تا شاگردان برانکو خیلی زود پیشی بگیرند.

این برتری برای پرسپولیس دوامی نداشت و چند دقیقه پس روی پای هنریکه، احسان حاج صفی با شوت از راه دور دروازه پرسپولیس را باز کرد تا بازی را به تساوی بکشاند.

در ادامه باز هم تیم ها حملاتی را روی دروازه ها تدارک دیدند اما موقعیتی جدی خلق نشد تا اینکه در نهایت این نیمه با حساب تساوی یک بر یک به پایان رسید.
تساوی پرسپولیس و فولاد در نیمه اول
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات