طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
تسهیلات ارزان قیمتِ خرید ناوگان سواری عمومی

تسهیلات ارزان قیمتِ خرید ناوگان سواری عمومی

بهره مندی واحدهای تولیدی نیمه فعال اَز تسهیلات ارزان قیمت دَر اردبیل

تسهیلات ارزان قیمت برای خرید خودرو ناوگان سواری عمومی درخراسان شمالی اعطا می شود.

تسهیلات ارزان قیمت, سواری عمومی, سعید سبحانی, تسهیلات ارزان قیمت خرید ناوگان سواری عمومی

تسهیلات ارزان قیمت, سواری عمومی, سعید سبحانی, بجنورد

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بجنورد، مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای خراسان شمالی گفت این اعتبارات تسهیلاتی توسط صندوق کارآفرینی و امید در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.

سعید سبحانی نرخ کارمزد این تسهیلات را 4درصد و مدت بازپرداخت آن را 5 سال عنوان کرد و گفت: بر اساس تفاهم نامه منعقدشده میان این اداره کل و صندوق کارآفرینی امید، هر متقاضی معادل 80 درصد قیمت خودرو، اعتبار تسهیلاتی دریافت می کند.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای خراسان شمالی تصریح کرد: در این طرح متقاضی باید 20 درصد از هزینه های خرید خودرو را تأمین می کند و تا سقف 300 میلیون ریال نیز تسهیلات دریافت می کند.

وی افزود: این طرح به منظور توسعه حمل ونقل در دستور کار قرارگرفته و اداره کل حمل ونقل و پایانه ها مکلف شده است که رانندگان واجد شرایط فعالیت در خطوط بین شهری و روستایی و نقاط محروم را برای دریافت این تسهیلات به صندوق کارآفرینی و امید معرفی کند.

سبحانی خاطرنشان کرد: این تسهیلات فقط برای خرید خودروی جدید و به منظور افزایش ظرفیت وسایل حمل ونقل بین شهری و روستایی اختصاص داده می شود و شامل تعویض و جایگزینی خودروهای فرسوده نمی شود.

وی با اشاره به اینکه تزریق این اعتبار تسهیلاتی می تواند در ایجاد اشتغال نیز تأثیرگذار باشد، تصریح کرد: 25 درصد از کل اعتبار منظور شده برای این طرح می تواند در اختیار کمپانی ها و مؤسسات قرار گیرد.

سعید سبحانی افزود: کمپانی ها و مؤسسات حمل ونقل مسافربری و دفاتر نمایندگی روستایی و نقاط محروم نیز در صورت داشتن مجوز افزایش ظرفیت، برای خرید حداکثر سه دستگاه حمایت می شوند.

ارائه تسهیلات ارزان قیمت بِه واحدهای سنتی تولید لبنیات دَر اردبیل
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات