طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اقتصادیتشکیل 1828 پرونده برای متخلفان بازار شکر

تشکیل 1828 پرونده برای متخلفان بازار شکر

با متخلفان بلیت بازارسیاه تصادف می کنیم | بهروان

معاون سازمان حمایت گفت: بر اساس آخرین آمار موجود، ظرف مدت یک ماه در مرداد و اوایل شهریور سال جاری هزار و ۸۲۸ پرونده به ارزش بیش از ۸۱۶ میلیون تومان برای متخلفان بازار شکر در سطح واحد صنفی، بسته بندی، تولیدی، و زیاد فروش و بنکداران تشکیل شد.


قیمت شکر

خبرگزاری تسنیم: سید داود موسوی؛ معاون سازمان حمایت اظهار کرد: برای نظارت بر بازار شکر 60 هزار و 512 مورد بازرسی در خصوص گرانی فروشی شکر از واحدهای صنفی خرده فروشی و بنکداری انجام و در این خصوص هزار و 828 پرونده تشکیل شد.

وی افزود: بر اساس آخرین آمار موجود با اقدامات نظارتی و بازرسی های انجام شده از تاریخ 5 مرداد تا 5 شهریور سال جاری، در یک ماه، به ارزش 816 میلیون و 232 هزار تومان پرونده تخلف تشکیل شد.

معاون نظارت بر کالاهای مصرفی سازمان حمایت ادامه داد: بازرسان حوزه اصناف و سازمان های صنعت معدن و تجارت استان ها درمجموع  از 60 هزار و 512 مورد واحد صنفی، بسته بندی، تولیدی، و زیاد فروش و بنکداران شکر، هزار و 828 پرونده تشکیل داده اند.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه در حال حاضر بهره برداری از کارخانه های چغندرقند شروع و در کنار آن شکرهای وارداتی نیز به کارخانه ها حمل شده است و عرضه ها در بورس نیز  باید  به صورت فوری صورت گیرد.

موسوی در پایان گفت: زمان تحویل شکر به افرادی که  قبلاً به صورت سلف خریداری کرده اند فرا رسیده  و روند صعودی متوقف و بازار متعادل تر شده است که امیدواریم این روند ادامه یابد.

بالاخره مسئولان تشکیل جلسه دادند! / حالت قرمز بازار گوشت قرمز
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات