طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
آخرین اخبار حوادثبرخورد خونین اتوبوس و کامیون در قزوین

برخورد خونین اتوبوس و کامیون در قزوین

برخورد خونین اتوبوس وَ کامیون دَر خراسان

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان قزوین اعلام کرد: در ساعات اولیه بامداد مهرماه 1395 برخورد کامیون با اتوبوس در محور «قزوین - زنجان» 21 مصدوم برجا گذاشت.


تصادف

خبرگزاری ایسنا: رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان قزوین اعلام کرد: در ساعات اولیه بامداد مهرماه 1395 برخورد کامیون با اتوبوس در محور «قزوین - زنجان» 21 مصدوم برجا گذاشت.

«پیمان نامدار» اظهار کرد: در ساعت 1:30 بامداد با اعلام این مأموریت به واحد ارتباطات مرکزی فوریت های پزشکی بلافاصله دو دستگاه آمبولانس از پایگاه های اورژانس صفا و عوارضی 4 هم چنین یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: این حادثه در اتوبان «زنجان - قزوین» نرسیده به عوارضی قزوین بود که باتوجه به نزدیک بودن پایگاه اورژانس صفا به محل این حادثه، این پایگاه اعزام شدند و بعد از گذشت سه دقیقه سر صحنه حاضر و تا رسیدن آمبولانس های بعدی مسئولیت تریاژ(دسته بندی) مصدومین را به عهده گرفتند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان قزوین خاطرنشان کرد: 21 مصدوم این حادثه بعد از انجام اقدامات درمانی اولیه در صحنه حادثه توسط اتوبوس آمبولانس و دو آمبولانس دیگر به مرکز آموزشی درمانی شهید رجایی و بیمارستان رازی منتقل شدند و خوشبختانه حالت مصدومین رو بهبود است.

13 مسافر راهی بیمارستان شدند / برخورد خونین اتوبوس و کامیون در جاده ورامین
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات