طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
آخرین اخبار حوادثبرخورد مرگبار اتوبوس کارکنان ایران خودرو

برخورد مرگبار اتوبوس کارکنان ایران خودرو

برخورد مرگبار موتورسیکلت با یک خودرو فیلم

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از تصادف مرگبار میان یک دستگاه اتوبوس کمپانی واحد با مینی بوس در آزاد راه کرج تهران خبر داد.

خبرگزاری ایسنا: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از تصادف مرگبار میان یک دستگاه اتوبوس کمپانی واحد با مینی بوس در آزاد راه کرج تهران خبر داد.

سرهنگ نادر رحمانی در گفت و گویی در این باره گفت: در ساعت ۶:۱۵ صبح امروز یک دستگاه اتوبوس کمپانی واحد در حال حرکت در آزادراه کرج تهران بود که در کیلومتر ۲۳ این محور با یک دستگاه مینی بوس برخورد کرد.


وی با بیان اینکه براساس نقل از های اولیه یک تن در محل حادثه جان خود را از دست داد، اظهار کرد: در این حادثه ۱۰ تن نیز مجروح و توسط عوامل امدادی به بیمارستان منتقل شدند.


رحمانی با بیان اینکه اتوبوس مذکور متعلق به کمپانی واحد و حامل ۱۳ سرنشین بود، ادامه داد: بررسی های اولیه ماموران پلیس حاکی از این است که عدم رعایت فاصله طولی از سوی راننده اتوبوس بنز باعث این حادثه شده است.

همچنین بنابر اعلام روابط عمومی اورژانس کشور، این اتوبوس سرویس ایاب و ذهاب کارکنان کمپانی ایران خودرو بوده و محل وقوع این حادثه در لاین جنوبی اتوبان کرج - تهران روبروی شهرک خاتم الانبیاء بوده است. همچنین بلافاصله اعزام آمبولانسها از سوی پایگاه های اورژانس ۱۱۵ البرز صورت گرفته، بطوریکه نخستین آمبولانس اعزامی در مدت زمانی ۲ دقیقه به محل رسیده و عملیات تریاژ و امداد رسانی را شروع کرده است.


بنابر اعلام مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی البرز، این حادثه باعث مصدومیت ۱۲ نفر از سرنشینان شد و متأسفانه یک تن نیز در اثر شدت صدمات وارده در صحنه تصادف جان باخت. مصدومین ضمن دریافت خدمات درمانی پیش بیمارستانی به بیمارستان های شهید مدنی و شهید باهنر کرج اعزام شدند.

تصادف مرگبار خودرو ال 90 در شهر اصفهان
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات