طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
برخورد مرگبار در اولین روز ماه مهر

برخورد مرگبار در اولین روز ماه مهر

سهم 48 درصدی عابران در تصادفات فوتی / برخوردات مرگبار شهری با 118 کشته در 3 ماه

رییس پلیس راه استان گفت: برخورد یک دستگاه کامیون کشنده با سه خودروی سواری در کیلومتر 8 محور کرمانشاه_ اسلام آباد سه کشته برجای گذاشت.

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ؛سرهنگ فضل اله شیری رییس پلیس راه استان عنوان کرد: ساعت ده دقیقه بامداد امروز (پنجشبه) اول مهر ماه، ناتوانی راننده یک دستگاه کامیون کشنده در کنترل وسیله نقلیه در نتیجه خواب آلودگی و خستگی منجر به انحراف از مسیر جاده شد.


وی ادامه داد: کامیون کشنده به سه دستگاه خودروی سواری پژو 405، پژو 206 و پژو روا که کیلومتر 8 محور کرمانشاه_ اسلام آبادغرب به علت نقص فنی یکی از خودروها در حریم جاده توقف کرده بودند، برخورد می کند.هر سه سرنشین خودروهای سواری که نسبت خویشاوندی با هم داشته و کمتر از 40 سال سن دارند، در این سانحه رانندگی فوت می کنند.


وی متذکر شد: احترام به قانون، احترام به زندگی خود و دیگران است اما متاسفانه برخی رانندگان هنوز به این باور نرسیده اند که دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن است.
کرمانشاه, ماه مهر, تصادف مرگبار, تصادف مرگبار نخستین ماه مهر

کرمانشاه, ماه مهر, تصادف مرگبار, اولین روزکرمانشاه, نخستین روز, تصادف مرگبار, تصادف مرگبار نخستین ماه مهرماه مهر, تصادف مرگبار, کرمانشاه, تصادف مرگبار نخستین ماه مهر


کرمانشاه, ماه مهر, ماه مهر, تصادف مرگبار نخستین ماه مهراولین عکس های تصادف بهادر مولایی بعد از تصادف
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات