طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
آخرین اخبار حوادثبرخورد مرگبار پژو 206 و پراید در بابل

برخورد مرگبار پژو 206 و پراید در بابل

برخورد مرگبار پژو پارس با پراید در جاده ایرانشهر - خاش

تصادف پراید و پژو 206 در بابل دو کشته و دو مصدوم برجای گذاشت.


اورژانس, تصادف

خبرگزاری فارس: سخنگوی اورژانس 115 بابل گفت: تصادف پراید و پژو 206 در بابل دو کشته و دو مصدوم برجای گذاشت.

مهدی غلام نیاروشن امروز در شهرستان بابل، اظهار کرد: طی نقل از مردمی با اورژانس 115 بابل مبنی بر تصادف پراید و پژو 206 پشت شهرک بهزاد بلافاصله مرکز فرماندهی اورژانس 115 بابل تکنسین های پایگاه  بیشه سر، امیرکلا و رضی کلا را به محل حادثه اعزام کرد.


وی با اشاره به اینکه اولین اکیپ از تکنسین های اورژانس 115 در مدت زمان 3 دقیقه، دومین اکیپ در مدت زمان 4 دقیقه و سومین اکیپ در مدت زمان 6 دقیقه در صحنه حاضر شدند، افزود: در این حادثه زن 18 ساله به دلیل شدت صدمات و خونریزی در دم جان سپرد و مرد 22 ساله نیز با وجود تلاش های تکنسین های اوراژنس برای احیا درگذشت و تلاش های کادر درمانی بیمارستان هم ثمری نداشت.

سخنگوی اورژانس 115 بابل تصریح کرد: در این حادثه مرد 52 ساله و زن 49 ساله مصدوم توسط تکنسین های اورژانس 115 بعد از اقدامات پزشکی به بیمارستان شهید بهشتی بابل منتقل شدند.

غلام نیاروشن همچنین از مرگ پسربچه 6 ساله به سبب سقوط از ساختمان چهارطبقه در بابل خبر داد و خاطرنشان کرد: امروز طی تماس مردمی با مرکز فرماندهی اورژانس 115 بابل مبنی بر سقوط پسربچه 6 ساله از طبق چهارم ساختمانی در کمربندی شرقی کوچه انتقال خون مسکن مهر فرزانگان بلافاصله مرکز فرماندهی اورژانس 115 بابل تکنسین های پایگاه رضی کلا را به محل حادثه اعزام کرد.

وی با اشاره به اینکه تکنسین های اورژانس در مدت زمان هفت دقیقه در صحنه حادثه حاضر شدند، ادامه داد: پسربچه 6 ساله به دلیل شدت جراحات و خونریزی در دم جان سپرد.

سخنگوی اورژانس 115 بابل گفت: تلاش تکنسین های اورژانس 115 بابل برای احیا این کودک ثمری نداشت.

تصادف مرگبار پراید با پژو در ساعات اولیه سال در استان گلستان
برچسب ها: ,
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات