طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
تصمیم کادر فنی تیم ملی بوکس کشور به جوانگرایی

تصمیم کادر فنی تیم ملی بوکس کشور به جوانگرایی

تصمیم عجیب کادرفنی تیم ملی وزنه برداری کشورمان در مسابقات المپیک فیلم

توجه کادر فنی تیم ملی بوکس کشور به جوان گرایی است.

برگزاری مسابقات, مسابقات بوکس, آبادان, تصمیم کادر فنی تیم ملی بوکس کشور جوانگرایی

برگزاری مسابقات, مسابقات بوکس, آبادان, شکست حصرآبادان
به نقل از آبادان؛دانشمندفرد دبیر فدراسیون بوکس گفت: ملی پوشان سابق در این دوره از مسابقات بین المللی بوکس حضور ندارند.

علی دانشمند فرد در حاشیه شروع شانزدهمین دوره مسابقات بین المللی بوکس گرامیداشت شسکت حصر آبادان افزود: فدارسیون تمرکز خود را روی رده ها سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و امید گذاشته است ضمن آنکه با دعوت از چند مربی صاحب نام دنیا و برگزاری کلاس های مربیگری در تلاش برای ارتقاء سطح دانش مربیان ایرانی هستیم.

وی گفت: مسابقات گرامیداشت شکست حصر آبادان در تقویم فدراسیون قرار دارد که همه سال در مهرماه برگزار می شود، خوشبختانه امسال نیز با پیگیری های مسئولان ورزشی استان خوزستان و شهر آبادان این رقابتها شروع و تیم های زیادی از سراسر جهان برای حضور در این مسابقات اعلام آمادگی کردند.

دانشمند فرد افزود: در رقابت های امسال قزاقستان و داغستان با نفرات خوب و ملی پوش خود حاضر شده اند و تیم های داخلی نیز با بهترین نفراتشان کمپانی کردند.

وی گفت: مسابقات بین المللی شکست حصر آبادان زمانی برگزار می شود که رقابت های المپیک ریو تازه به پایان رسیده و به همین علت تیم های بزرگ جهان ازجمله کشورهای اروپایی نتوانستند حضور پیا کنند اما از سال های آینده با برنامه ریزیهایی که انجام می شود این تیم ها نیز در مسابقات کمپانی می کنند.

دبیر فدراسیون بوکس جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه قرار بود تا تیم های قدرتمند دنیا از جمله آذربایجان، ترکیه و اوکراین در این رقابت ها کمپانی کنند، افزود: این تیمها به علت خستگی بازیکنانشان از حضور در این رقابتها انصراف دادند.

دانشمند فرد با اشاره به اینکه همزمان با برگزاری این مسابقات و بعد از یازده سال کلاس های ارتقاء داوری به تک ستاره شدن با حضور ۲۱ داور و زیر نظر مدرس ایرلندی برگزار می شود، گفت:۲۹ مهرماه مسابقات قهرمانی جوانان کشور در گرگان برگزار می شود و همچنین رقابت های قهرمانی بزرگسالان نیز در آذرماه انجام می شود که در کنار این رقابت ها نیز دو دوره دیگر از کلاس های ارتقا داوری به تک ستاره شدن با حضور مدرسان جهانی برگزار می شود.

مربی قزوینی در کادر فنی تیم ملی گلبال جوانان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات