طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
مجازیتصویب قوانین جدید برای پرواز پهپادها در امریکا

تصویب قوانین جدید برای پرواز پهپادها در امریکا

یک فوریت اصلاح برخی قوانین مربوط به تابعیت تصویب شد

برای نخستین بار در تاریخ دولت امریکا رسما قوانینی را برای پرواز پهپادها در این کشور تصویب کرد و به اجرا گذاشت.

قوانین امریکا برای پرواز پهپادها, قوانین پهپادها, قوانین جدید برای پرواز پهپاد, تصویب قوانین پرواز پهپادها امریکا

قوانین امریکا برای پرواز پهپادها, قوانین پهپادها, قوانین جدید برای پرواز پهپاد
به نقل از خبرنگاردریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ دولت فدارال آمریکا رسما خطوط پروازی این کشور را برای پرواز پهپادها باز کرد.
"برایان واین" رییس اتحادیه وسایل غیر انسانی این کشور معتقد است که این اتفاق تحول بسیار بزرگی را برای پهپادها در دنیا رقم خواهد زد.


البته براساس این قانون جدید پهپادها برای گرفتن اجازه پرواز باید تست هایی را پشت سر بگذارند و همچنین هدایت کنندگان آن ها هم باید تست هایی را با موفقیت بگذرانند تا اجازه پرواز به آن ها داده شود.
در ساعت 8 صبح 29 آگوست امسال این اجازه رسما صادر شد و 3351 نفر از مردم برای دریافت اجازه پرواز ثبت نام کردند. در قوانین مربوط به پهپادها آمده که آن ها حق ندارند با ارتفاع بیش از 400 فیت پرواز کنند و وزن آن ها هم باید کم تر از 55 پوند باشد و علاوه بر این باید قطعا توسط یک انسان کنترل شوند. همچنین پهپادها اجازه پرواز در شب را هم ندارند.
قوانین جدید با محدودیت هایی که اعمال می کنند اجازه فعالیت برخی سرویس های پستی مثل Autonomous delivery را مختل می کنند. به این ترتیب لااقل در آمریکا نباید به این زودی ها منتظر ارایه گسترده سرویس های پستی با پهپادها باشیم.

مجلس ایران یک فوریت اصلاح برخی قوانین مربوط به تابعیت را تصویب کرد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات