طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
تضعیف دستاوردها کار نادرستی است

تضعیف دستاوردها کار نادرستی است

دستاوردهای کوتاه مدت شبکه ملی اطلاعات

فرماندار کرمانشاه گفت: هر جناحی که سرکار باشد تضعیف دستاوردها کار نادرستی است و نباید انجام شود.

هفته دفاع مقدس, تضعیف دستاوردها, فضل اله رنجبر, تضعیف دستاوردها نادرستی

هفته دفاع مقدس, تضعیف دستاوردها, فضل اله رنجبر, کرمانشاه

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ؛با بیان اینکه همگان باید در راستای رفع مشکلات و تحقق اهداف عالیه نظام برنامه ریزی کنند، گفت: همگان باید با یک بسیج همگانی شور و نشاط سیاسی و اجتماعی را در جامعه ایجاد کرده تا دشمنان را مایوس و دوستان را امیدوار کنند.


فرماندار کرمانشاه در ادامه با اشاره به شروع ماه مهر و فصل بازگشایی مدارس و با بیان اینکه مسیر تعالی و پیشرفت هر جامعه ای از آموزش و پرورش می گذرد، از مدیران و مسئولان حوزه شهرستان کرمانشاه خواست تا توجه بیشتری به مدارس داشته باشند.


رنجبر با اشاره به اعلام آمادگی همه مدیران و مسئولان حوزه شهرستان کرمانشاه برای حضور در مدارس در مراسم آغازین سال تحصیلی جدید گفت: حضور مدیران و مسئولان در مدارس به معلم ها و دانش آموزان روحیه و امید می دهد.


فرماندار کرمانشاه گفت: همه مدارس باید با آمادگی کامل سال تحصیلی را شروع کنند و هیچ مدرسه ای نباید قطع حامل های انرژی مثل آب و برق و یا گاز را داشته باشد.


رنجبر در ادامه با اشاره به در پیش بودن هفته دفاع مقدس، امنیت و آرامش کنونی حاکم بر کشور را نشات گرفته از جانفشانی شهدا، از خودگذشتگی های جانبازان و ایثارگری های رزمندگان دانست و افزود: پاسداشت هفته دفاع مقدس پاسداشت ارزش ها است.


رنجبر افزود: هفته دفاع مقدس باید هر سال باشکوه تر از سال قبل از آن برگزار شود.


به گفته رنجبر برنامه ریزی برای برپایی مسابقات ورزشی، نشست های خاطره گویی، گلباران مزار شهداو... از جمله برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان کرمانشاه خواهد بود.رنجبر در ادامه با اشاره به فعال شدن ستاد سرشماری نفوس و مسکن، از همه ادارات و نهادهای شهرستان کرمانشاه خواست تا همکاری لازم را برای اجرای این طرح ملی داشته باشند.فرماندار کرمانشاه آمارگیری صحیح را لازمه برنامه ریزی صحیح و پیشرفت و تعالی جامعه عنوان کرد و افزود: انتظار می رود همه نهادها و ادارات در اجرای فرآیند آمارگیری مشارکت داشته باشند.


رنجر در ادامه با اشاره به تشکیل ستاد اربعین در شهرستان کرمانشاه گفت: پذیرایی شایسته از زوار عتبات عالیات اجر یادی دارد و امید است بتوانیم در سال جاری بهتر از سال قبل به زائران خدمت رسانی داشته باشیم.

نمایش اثار برتراستان در جشنواره دستاوردهای کانونهای فرهنگی تربیتی کشور
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات