طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
مجازیتعطیلی کدام دوره بیشتر است؟ خودتان کلاهتان را قاضی کنید

تعطیلی کدام دوره بیشتر است؟ خودتان کلاهتان را قاضی کنید

تعطیلی کدام دوره بیشتر است؟ خودتان کلاهتان را قاضی کنید

علی کریمی با انتشار پست دیگری در اینستاگرام و مقایسه تعطیلات لیگ برتر با دوره دستیاری اش در تیم ملی پاسخ منتقدانش را داد.

به نقل از خبرنگار حوزه ورزشکاران در فضای مجازی گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ بعد از اینکه علی کریمی از تعطیلات عمده در لیگ برتر ایران انتقاد و در همین رابطه پستی را در اینستاگرامش منتشر کرد، با واکنش های زیادی از طرف کادر تیم ملی و دست اندر کاران فوتبال مواجه شد. اکثر این افراد به این موضوع اشاره داشتند که چرا علی کریمی زمانی که خودش دستیار سرمربی تیم ملی فوتبال بود این انتقادها را نمی کرد و گلایه ای از تعطیلات عمده لیگ برتر نداشت.

با انتشار این واکنش ها کریمی بار دیگر پستی در اینستاگرام به اشتراک گذاشت و با مقایسه تعداد تعطیلی های لیگ در دوره دستیاری اش در تیم ملی و تعطیلات این روزهای لیگ برتر به نحوی پاسخ منتقدانش را داد. کریمی اینگونه نوشت:

سلام دوستان ، یه چیزی رو برای به یه کسایی به اصطلاح نکته بین باید روشن کنم، بعضیا اومدن واز زمانی که من در تیم ملی دستیار بودم انتقاد میکنن که چرا اون زمان دفاع میکردم، من حدود ٤ ماه در کنار تیم ملی بودم، و برای مرحله نهایی جام ملتها اماده میشدیم، حالادر پست من که در بالا هست میبینید اردوهای وتعطیلی زمان من و تعطیلی های الان موجود هست، قضاوت با شما!! به نظر شما تعطیلی های کدوم دوره بیشتره!؟؟؟من ٤ اردو در کنار تیم ملی بودم که ٢ اردو در تهران و ٢ اردو در خارج از ایران بودیم، الآن اون اقایونی که ان زمان انتقاد میکردن الان کجا هستن، بیان واین مقایسه رو ببینن و پس کلاشون رو قاضی کنن!! فقط در جواب دوستانی این پست رو گذاشتم که طبیعتاً خودشون رو عقل کل وخیلی مطلع میدونن،در ضمن نیازی به یاد اوری برای من نیست گفتگو های خودم، چون من اگه حرفی زده باشم یه کم وجودش رو دارم که زیرش نزنم حتی اگه به ضرر من باشه!! علی کریمی کسی نبوده و نیستش،الان هم همون علیه در ضمن این پستهارو به زودی پاک میکنم، چون نمیخوام مقصرم کنن به خیلی چیزا، کما اینکه توی سالهای گذشته کردن، ولی قبلاً گفتم باز میگم که اگه کس خاصی براش ابهاماتی وجود داره ، میتونم رو در رو یه مصاحبه دوستانه داشته باشیم، تا ایشون و بعضی از طرفداراشون از بعضی ابهامات در بیان. بازم از همه دوستان عذر خواهی میکنم در این ٢ روز سرتون رو در اوردم


علی کریمی, تیم ملی فوتبال, کی روش, تعطیلی دوره بیشتر خودتان کلاهتان قاضی

علی کریمی, تیم ملی فوتبال, کی روش, پاسخ علی کریمی به منتقدان


شوخی های مدیری باعث شناخت بیشتر من شد | «دورهمی» و «شوماخر» آشپزی ایران!/ گلریز
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات