طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
مجازیتعلیق گزارشگر تلویزیون از کار بعد از انتشار این عکس

تعلیق گزارشگر تلویزیون از کار بعد از انتشار این عکس

گاف عجیب گزارشگر شبکه تلویزیونی کانادا

یک نقل ازگر تلویزیونی در چین به علت استفاده از چتر و عینک آفتابی هنگام تهیه نقل از از کار تعلیق شد.

به نقل از گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، انتشار تصویر این نقل ازگر هنگام گفت وگو با یک امدادگر در شهر شیامن بعد از توفان قدرتمند «مرانتی» با انتقادات بسیاری روبرو شده بود. بسیاری حالت ظاهری این نقل ازگر تلویزیونی را در تضاد با حالت و شرایط موجود دانستند و رفتار او را غیرحرفه ای قلمداد کردند.

مجری تلویزیون, مصاحبه, خبرنگار, تعلیق نقل ازگر تلویزیون

مجری تلویزیون, مصاحبه, خبرنگار


بعد از انتقادات گسترده در این باره ایستگاه تلویزیونی شهر شیامن در بیانیه ای اعلام کرد: «یکی از نقل ازگران ما از قوانین پیروی نکرد و در نتیجه نتوانست گفت وگوی مناسبی ترتیب دهد. این رویداد به شهرت نقل ازگر لطمه وارد کرد و تاثیری منفی بر عموم مردم داشت.»

به گفته کارشناسان هواشناسی توفان «مرانتی» قدرتمندترین توفان امسال بود، که حداقل یک کشته در چین و یک کشته در تایوان برجای گذاشت. این توفان به قسمت های جنوبی استان فوجیان چین خسارت هایی جدی وارد کرد.

موضوع اعتراضات آنلاین به ظاهر این نقل ازگر به همین جا هم ختم نشد و بعد از انتشار خبر تعلیق او فضای مجازی به دو دسته تقسیم شد و این بار بسیاری به تعلیق شدن نقل ازگر اعتراض کردند.

هنوز مشخص نیست که این تعلیق به اخراج نقل ازگر ختم خواهد شد یا خیر، اما این رویداد سبب شد که بسیاری در چین درباره اخلاق خبرنگاری صحبت کنند. یکی دیگر از نتایج این رویداد نمایان شدن قدرت اعتراضات آنلاین بود.

منبع: خبرآنلاین

نظر گزارشگر تلویزیون درباره دربی 83
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات