طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
تعیین جایزه برای ثبت نام «اینترنتی» در سرشماری نفوس و مسکن

تعیین جایزه برای ثبت نام «اینترنتی» در سرشماری نفوس و مسکن

ثبت نام متقاضیان انجام سرشماری نفوس و مسکن در خوز ستان

افرادی که از سوم مهر ماه با مراجعه به سایت سرشماری، اطلاعات خود را به صورت اینترنتی و دقیق وارد کنند، جوایزی نیز در نظر گرفته شده است.

سمیرم اصفهان, سرشماری نفوس و مسکن, جایزه, تعیین جایزه ثبت نام اینترنتی سرشماری نفوس مسکن

سمیرم اصفهان, سرشماری نفوس و مسکن, جایزه

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، معاون فنی طرح سرشماری نفوس و مسکن سمیرم از آغاز سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن از سوم تا بیست و چهارم مهرماه امسال خبر داد و اظهار کرد: افراد برای ثبت نام به سایت www.sarshomari95.ir مراجعه و اطلاعات خود را در این سایت به طور دقیق وارد کنند.

هادی محرابی تصریح کرد: برای تکمیل فرم اطلاعاتی از جمله نام و نام خانوادگی، شماره ملی و تاریخ تولد تمام اعضای خانوار، تحصیلات، اشتغال و در بخش مسکن نیز سوالاتی از قبیل نوع مالکیت، سن ساخت، نوع مصالح، شهری و یا روستایی بودن و کد پستی طرح شده است.

معاون فنی طرح سرشماری نفوس و مسکن سمیرم افزود: بعد از تکمیل پرسشنامه و تأیید نهایی عددی با عنوان «کدآماری» به تلفن همراه سرپرست خانوار پیامک می شود که این کد تا زمان مراجعه مامور سرشماری باید نگه داشته شود.

وی ادامه داد: افرادی که به شکل اینترنتی اطلاعات خود را ثبت می کنند، زمان حضور مأمور سرشماری درب منازل آنان کد رهگیری را تحویل مأمور سرشماری دهند.

محرابی با بیان اینکه اطلاعات سرشماری محرمانه است، گفت: اطلاعات سرشماری پایه و مبنای برنامه ریزی است و با ارائه آمار دقیق توسط مردم قطعاً برنامه ریزی و تصمیمات دقیق تر و بهتری توسط مسؤولان نظام و دولتی اتخاذ خواهد شد.

وی ضمن تأکید بر ثبت اطلاعات به صورت اینترنتی، اذعان کرد: مشارکت خانوارها در سرشماری اینترنتی کمک ارزشمندی برای کاهش هزینه این طرح ملی و تسریع در اجرای بهینه آن خواهد کرد.

معاون فنی طرح سرشماری نفوس و مسکن سمیرم خاطرنشان کرد: جوایزی نیز برای افرادی که به صورت اینترنتی ثبت نام کنند در نظر گرفته شده است.
ثبت نام بیش از 2100 نفر برای سرشماری نفوس و مسکن در گلستان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات