طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
تغییر تاریخ اعزام به خدمت مشمولان دارای مدرک تحصیلی کاردانی

تغییر تاریخ اعزام به خدمت مشمولان دارای مدرک تحصیلی کاردانی

فیلم خرید کارت پایان خدمت با اقساط 36 ماهه ویژه مشمولان غائب

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان قزوین از تغییر تاریخ اعزام به خدمت مشمولان دارای مدرک تحصیلی کاردانی خبر داد.

قزوین, اعزام, تغییر, تغییر تاریخ اعزام خدمت مشمولان دارای مدرک تحصیلی کاردانی

قزوین, اعزام, تغییر, خدمت, تاریخ

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، از قزوین ؛ سرهنگ علیرضا عزیزیان گفت: به منظورارائه تسهیلات و خدمات بیشتر به مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه ها، دوره انتظار برای اعزام به خدمت مشمولان دارای تحصیلات کاردانی براساس موافقت ستاد کل نیروهای مسلح کاهش یافته است و از این بعد تاریخ اعزام این دسته از مشمولان به نوزدهم هر ماه تغییر می یابد .

وی افزود: تغییرات ذکر شده از مهر ماه اجرا می شود و بر همین اساس مشمولان دارای مدرک کاردانی که برای ثبت درخواست اعزام به خدمت خود به دفاترخدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10 ) مراجعه می کنند، تاریخ اعزام به خدمت آنان برای نوزدهم مهرماه تعیین می شود.

معاون وظیفه عمومی استان تاکید کرد: آن دسته از مشمولانی که دارای مدرک تحصیلی کاردانی هستند و قبلا برگ آماده به خدمت برای تاریخ های اول آبان و اول دی ماه دریافت کرده اند ، چنانچه تمایل دارند زودتر از موعد مقرر به خدمت اعزام شوند، می توانند برای ثبت درخواست تعجیل در اعزام به خدمت خود برای نوزدهم مهر ماه به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +10) مراجعه کنند .

سرهنگ عزیزیان افزود: مشمولانی هم که تمایل دارند در همان تاریخ های تعیین شده (اول آبان و اول دی ماه امسال ) به خدمت اعزام شوند ، در زمان مقرر به مراکز آموزش نیروی های مسلح اعزام می شوند.

تاریخ عرضه آیفون 7 تغییر کرد!
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات