طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیتقدیر مسی از باشگاه بورسیا مونشن گلادباخ

تقدیر مسی از باشگاه بورسیا مونشن گلادباخ

تصویر باشگاه بارسلونا تولد مسی را تبریک گفت

فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا از باشگاه بورسیا مونشن گلادباخ بابت انتشار پیام حمایتی از وی تشکر کرد.

خبرگزاری تسنیم: لیونل مسی که در تساوی یک - یک چهارشنبه شب بارسلونا مقابل اتلتیکومادرید از هفته پنجم لالیگا از ناحیه کشاله ران دچار مصدومیت شد، به مدت سه هفته از میادین به دور خواهد بود.

 به این ترتیب این مهاجم آرژانتینی سه بازی پیش روی تیمش مقابل بورسیا مونشن گلادباخ در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا و دو بازی خارج از خانه مقابل اسپورتینگ خیخون و سلتاویگو در لالیگا را از دست می دهد.

باشگاه بورسیا مونشن گلادباخ که چهارشنبه شب در دور دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا پذیرای بارسلوناست، با انتشار پیامی در حساب کاربری انگلیسی خود در شبکه اجتماعی «توئیتر» ضمن حمایت از مهاجم آرژانتینی بارسلونا نوشت: جای تأسف دارد! دوست داشتیم تو (مسی) را چهارشنبه شب به همراه بارسلونا در بورسیا پارک ببینیم. با آروزی سلامتی، لیونل مسی.

مسی 29 ساله هم در پاسخ به پیام حمایتی این باشگاه آلمانی در حساب کاربری «توئیتر» خود نوشت: از پیام حمایتی باشگاه بورسیا مونشن گلادباخ خیلی تشکر می کنم. این حرکتی زیبا از سوی این باشگاه است. از تمامی کسانی که در این مدت به من پیام دادند و بهترین آرزوها را کردند، قدردانی می کنم. الآن پیش از اینکه با قدرت برگردم، باید چند روزی استراحت کنم. تمامی تان را در آغوش می کشم.

تقدیر از روحیه انقلابی در باشگاه خبرنگاران جوان
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات