طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
تقویت روحیه جهادی در جوانان

تقویت روحیه جهادی در جوانان

امکان تحقق اقتصاد مقاومتی با روحیه جهادی

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان بر لزوم تقویت روحیه جهادی در جوانان این مرز و بوم تاکید کرد.

جهادی, تقویت روحیه, جوانان, تقویت روحیه جهادی جوانان

جهادی, تقویت روحیه, جوانان, سپاه, ایلام
به نقل از گروه استانهای باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ؛ سردار سیدصادق حسینی اعلام کرد : در طول جنگ دفاع مقدس پزشکان ما فیلیپینی، پاکستانی و بنگلادشی در رشته عمومی به مداوای مردم می پرداختند اما در همان دوران فرزندان ایران اسلامی در دو سنگر علم و جهاد به مبارزه پرداختند تا جایی که امروز در این بخش همانند دیگر زمینه ها به خودکفایی رسیده ایم.

وی گفت: روحیه جهادی در بین جوانان ، دانشجویان و مردم وجود دارد و ما شاهد آن هستیم که گروه های جهادی از استان های خوش آب و هوا به نقاط مرزی سفر می کنند و با بدترین حالت در ساخت مدرسه و خانه در نقاط محروم در تلاش هستند و این یعنی جوانان ما این روحیه را حفظ کرده اند.

وی تاکید کرد : اگر ما توانستیم خیبر را بسازیم و 40 کیلومتر از اروند عبور کنیم این روحیه را اکنون به جوانان منتقل کنیم چرا که اگر با این روحیه به اقتصادمان بپرداریم حتما نتیجه دلخواه خواهیم گرفت.

حسینی اظهار کرد: همان گونه که در فناوری موشک، فضا و نیز سدسازی در دنیا نمونه هستیم اکنون می توانیم کارهای مفیدی را در حوزه اقتصادی انجام دهیم.

حسینی اضافه کرد: باید در ابعاد آموزشی، اقتصادی و فرهنگی این روحیه جهادی را به جوانان منتقل کنیم تا بتوان در مسیر انقلاب گام های بلند و ارزشمندی را برداریم.

توجه به کارآفرینی، و تقویت فرهنگ جهادی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات