طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیتلاش اکیپ برای رسیدن توپ طلا به گریزمان

تلاش اکیپ برای رسیدن توپ طلا به گریزمان

برنده توپ طلای 2016 اَز نگاه اکیپ

نشریه معتبر اکیپ، چاپ پاریس، صفحه اول امروز خود را به گریزمان اختصاص داده و از خبرنگاران خواسته است تا رای خود را برای توپ طلا به این بازیکن بدهند.

ورزش سه: نشریه معتبر اکیپ، چاپ پاریس، صفحه اول امروز خود را به گریزمان اختصاص داده و از خبرنگاران خواسته است تا رای خود را برای توپ طلا به این بازیکن بدهند.

با جدا شدن فرانس فوتبال از فیفا در انتخاب مرد سال فوتبال جهان، سیستم انتخاب مثل گذشته شده و بار دیگر با رای خبرنگاران کشورهای مختلف، برنده توپ طلا مشخص خواهد شد. در 8 سال گذشته این عنوان فقط به مسی و رونالدو رسیده و هر دو امسال هم جزو نامزدهای اصلی هستند ضمن اینکه آنتوان گریزمان، ستاره فرانسوی اتلتیکو نیز شانس سوم محسوب می شود.

توپ طلا, گریزمان, اکیپ, تلاش اکیپ توپ طلا گریزمان

گریزمان, توپ طلا, اکیپ


اکیپ در شماره امروز خود تیتر زده است که به گریزمان رای بدهید و بدین شکل تلاش دارد تا توپ طلا را بعد از سال ها از چنگ مسی و رونالدو خارج کرده و به یک فرانسوی برساند. آخرین بار زیدان بود که از کشور فرانسه توانست برنده توپ طلا شود.

گریزمان در یورو 2016 آقای گل شد و با فرانسه به فینال نیز رسید هرچند که در نهایت خروس ها مغلوب پرتغال شدند. او در لیگ قهرمانان نیز با اتلتیکو تا فینال بالا آمد اما قهرمانی به رئال مادرید رسید.

گریزمان می تواند برنده توپ طلا شود | سیمئونه
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات