طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
توجه ویژه به برنامه های هفته پژوهش

توجه ویژه به برنامه های هفته پژوهش

ویژه برنامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گفت: برگزاری هفته آموزش، پژوهش و فنآوری بهترین فرصت برای سوق دادن ذهن و استعدادهای جوانان به سمت علم و پژوهش است.

استعدادهای جوان, هفته پژوهش, کرمانشاه, توجه ویژه برنامه هفته پژوهش

استعدادهای جوان, هفته پژوهش, کرمانشاه, توجه ویژه

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ؛رضا رحیمی افزود: نظم در امور پیشرفت و سعادت جامعه را به دنبال دارد بنابراین اگر می خواهیم پیشرفت و توسعه داشته باشیم باید این سخن گهربار امیرالمومنین حضرت علی (ع) را همواره مد نظر قرار دهیم.باید علم و پژوهش را به یک باور عمومی در جامعه تبدیل کنیم.


رحیمی گفت: اجرای طرح های پژوهشی و علمی منجر به خلاق شدن ذهن و فکر جوانان می شود بنابراین ضرورت دارد از ابزارها و امکانات مناسبی که در اختیار مسئولین دستگاهای اجرایی است در راستای این مهم به درستی استفاده شود.


وی با بیان اینکه هفته پژوهش را باید به محور خلاقیت و کارآفرینی تبدیل کنیم گفت: در این هفته باید به کار علمی توجه داشته باشیم و از همه ظرفیت ها و توانمندی های موجود برای رونق بخشیدن بیش از پیش به برنامه های علمی استفاده کنیم.


وی بیان داشت: در جلسه شورای اداری استان سعی خواهیم کرد مباحث مربوط به هفته پژوهش به شکل مناسبی طرح و بیان شود تا تمامی مدیران و مسئولین دستگاه های اجرایی در جریان مهم بودن موضوع و همچنین تکلیف و وظایف خود در جهت برگزاری هر چه بهتر این هفته قرار گیرند.


معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص توجه به اقتصاد دانش بنیان گفت: رهبر معظم انقلاب نسبت به برنامه های پژوهشی و علمی تاکیدات بسیاری دارند بنابراین همگی وظیفه داریم که در راستای توسعه طرح های علمی و برگزاری میزدگردهای علمی برای بیان و الگو قرار دادن طرح های موفق نهایت اهتمام خود را بکار گیریم.

وی در پایان به آمادگی صداوسیمای مرکز کرمانشاه برای ترویج فرهنگ کارآفرینی و ایجاد بسترسازی برای توسعه علم در استان اشاره کرد و گفت: دستگاه های اجرایی و دانشگاه ها باید برای توسعه و گسترش علم در جامعه استفاده کنند.تشریح ویژه برنامه های عیدقربان تاغدیر و هفته دفاع مقدس در استان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات