طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
توسعه نقاط روستایی نیازمند مشارکت عمومی

توسعه نقاط روستایی نیازمند مشارکت عمومی

توسعه نقاط روستایی دزفول

توسعه نقاط روستایی با مشارکت عمومی درطرح سرشماری امکان پذیر می شود.

توسعه, مناطق, قزوین, توسعه نقاط روستایی نیازمند مشارکت عمومی

توسعه, مناطق, قزوین, عمومی, مشارکت

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، از قزوین ؛ بخشدار رودبار الموت غربی در همایش دهیاران بخش گفت: مشارکت عمومی مردم در طرح سرشماری و همکاری با آمارگیران لازمه توسعه همه جانبه کشور، به ویژه در نقاط روستایی است.

اکبر رحمتی افزود: امروز میزان جمعیت بسیاری از روستاها از سرانه دریافتی منابع و امکانات بیشتر است به همین منظور تامین منابع و جبران کمبودها، همه مردم به ویژه افراد ساکن در روستاها و برخوردار از امکانات آن باید در این طرح مشارکت فعال داشته باشند.

وی ادامه داد: همچنین در اجرای طرح سرشماری، تمامی دستگاه ها و اداره های دولتی، نیمه دولتی و ارگان ها باید تعامل و همکاری مناسبی در این زمینه داشته باشند.

بخشدار رودبار الموت غربی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اجرای رح هادی گفت : این طرح تا کنون برای 70 روستا در بخش رودبار الموت غربی تهیه شده است و روستاهای باقی مانده هم با توجه به میزان جمعیت در اولویت قرار دارند.

محمد رمضانپور، نزدیکی و تعامل دستگاه های مسئول از جمله بنیاد مسکن و دهیاری ها را در زمینه ساماندهی و مبارزه با ساخت و سازهای غیرمجاز را ضروری بیان کرد.

وی ، تاکید بر لزوم فضاسازی روستاها به مناسبت ماه محرم و بازگشایی مدارس، پیشگیری از ساخت و ساز غیرمجاز در روستاها و همکاری دهیاران در مبارزه با تصرف منابع طبیعی و مهار آتش سوزی در مراتع از دیگر موضوعات مهم این نشست بود.

بخش رودبار الموت غربی با 101 روستای دارای خانوار و 58 دهیاری و با مرکزیت شهر رازمیان در 35 کیلومتری شمال قزوین واقع شده است.

اقتصاد مقاومتی باید گفتمان عمومی جامعه شود / دولت، نیازمند مشارکت مردم است
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات