طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
توسعه نیشکرعامل اشتغال و گردش مالی

توسعه نیشکرعامل اشتغال و گردش مالی

اجرای طرح توسعه گردشگری جزیره مینو

استاندار خوزستان گفت: کمپانی توسعه نیشکر و صنایع جانبی با مشکلات زیادی گرفتار شده بود اما با مدیریت خوب و درست هم اشتغال خوب وهم گردش مالی خوبی داشته است.

خوزستان, اشتغال, گردش مالی, توسعه نیشکرعامل اشتغال گردش مالی

خوزستان, اشتغال, گردش مالی, مدیریت, نیشکر, توسعه
به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، غلامرضا شریعتی ،استاندار خوزستان در مراسم بهره برداری از سالن ورزشی چند منظوره کمپانی توسعه نیشکر و مدرسه دهخدا 3 اظهار کرد: مجموعه کمپانی توسعه نیشکر یک روز عزیزی به نام عید غدیر را برای بهره برداری از پروژه های خود در نظر گرفته اند که از این بابت من تقدیر و تشکر می کنم.

وی افزود: کمپانی توسعه نیشکر و صنایع جانبی پس از اینکه با مشکلات زیادی گرفتار شده بود اما در حال حاضر با مدیریت خوب و درستی که اعمال شده هم اشتغال خوبی و هم گردش مالی و هم خدمات اجتماعی خوبی را در سطح استان خوزستان ارائه داده است که قابل تقدیر است.

استاندارگفت: سالن ورزشی چند منظوره کمپانی توسعه نیشکر در مدت زمان قابل قبولی ساخته شده است و در ساخت آن تمام استانداردهای بین المللی رعایت شده است.

شریعتی بیان کرد: در ساخت سالن ورزشی کمپانی توسعه نیشکر هم از امکانات تولیدی استان خوزستان استفاده شده است و هم از پیمانکاران بومی برای ساخت آن بهره برده شده است که این اقدامات باعث شده سرمایه از استان خارج نشود و سرمایه در استان گردش کند.

در ادامه این برنامه استانداردر مراسم بهره برداری از مدرسه دهخدای 3 در روستای مراونه 2 که با هزینه کشت و صنعت نیشکر دهخدا ساخته شد نیز اظهار کرد: ساخت مدرسه دهخدا را به دلیل اهمیت امر آموزش کار بسیار پسندیده ای می دانم و در این زمینه کار کمپانی کشت و صنعت نیشکر دهخدا قابل تقدیر است و به کمپانی توسعه نیشکر جهت پیوستن به خیرین مدرسه ساز تبریک می گویم.

شریعتی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم این رویه بسیار مثبت که در کمپانی توسعه نیشکر پیگیری می شود تبدیل به عرصه رقابتی برای همه سازمان ها در استان شود تا بتوانند خدمات قابل قبولی را در راستای مسؤولیت اجتماعی در استان ارائه کنند.

حمایت از توسعه و اشتغال پایدار در استان زنجان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات