طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیتوصیه ناطق نوری به نمایندگان مجلس دهم

توصیه ناطق نوری به نمایندگان مجلس دهم

اردشیر نوریان نماینده شهرکرد، بن و سامان در مجلس دهم شد

رئیس دفتر بازرسی مقام معظم رهبری در دیدار چند تن از نمایندگان مردم تهران در مجلس شورای اسلامی به آن ها توصیه کرد که وحدت و همدلی را در مجلس سرلوحه کار خود قرار دهند.


انتخابات ریاست جمهوری 96

خبرگزاری ایسنا: رئیس دفتر بازرسی مقام معظم رهبری در دیدار چند تن از نمایندگان مردم تهران در مجلس شورای اسلامی به آن ها توصیه کرد که وحدت و همدلی را در مجلس سرلوحه کار خود قرار دهند.

سیده فاطمه ذوالقدر  با اشاره به بازدید روز گذشته خود به همراه طیبه سیاووشی، فریده اولاد قباد و فاطمه سعیدی از منطقه لواسانات اظهار کرد: در این دیدار با حجت الاسلام و المسلمین ناطق نوری در حوزه علمیه لواسانات دیدار کردیم و ایشان در این دیدار خواستار وحدت کلمه و توجه به همدلی در مجلس شدند.

وی افزود: آقای ناطق نوری هم چنین ضمن ارائه نقل ازی در مورد حالت حوزه علمیه لواسانات،  از مجمع نمایندگان تهران و کمیسیون فرهنگی دعوت کردند از این حوزه علمیه بازدیدی بعمل آوردند.

وی ادامه داد: در جریان بازدید ما از منطقه لواسانات با شهردار این منطقه دیدار کردیم و ایشان نقل ازی از حالت این منطقه، پروژه های در دست احداث و مشکلات مربوطه ارائه کردند و گفتند که منطقه لواسانات از نظر اشتغال زایی حالت خوبی دارد و امنیت این منطقه بالا و آسیب های اجتماعی آن نیز در کمترین حد ممکن است.

این نماینده مجلس با اشاره به بازدید نمایندگان تهران از چند پروژه عمرانی در منطقه لواسانات یادآور شد: توجه به جاذبه های گردشگری در این منطقه، احداث هتل و مهمانسرا، پیشگیری از ساخت و ساز در حریم رودخانه و کوه و اطلاع رسانی درباره ویژگی های منطقه از جمله مواردی است که باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

توصیه توکلی به منتخبان مجلس دهم / یک نشست پر مصوبه در روزهای پایانی عمر مجلس نهم
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات