طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اخبار اجتماعیتوصیه پلیس در آخرین روز تعطیلات تابستانی

توصیه پلیس در آخرین روز تعطیلات تابستانی

آخرین کنسرت تابستانی «بابک جهانبخش»

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا، خواستار پرهیز جدی رانندگان از عجله و شتاب بر بازگشت از تعطیلات تابستانی شد.


جرایم رانندگی

خبرگزاری مهر: معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا، خواستار پرهیز جدی رانندگان از عجله و شتاب بر بازگشت از تعطیلات تابستانی شد.

سرهنگ عین اله جهانی با بیان اینکه رانندگان حتماً صبر و حوصله را جایگزین عجله و شتاب کنند چرا که آنها که عجله می کنند مجبورند تخلف کنند و علاوه بر اینکه حقوق دیگران را پایمال می کنند، گفت: احتمال وقوع حادثه نیز در این افراد چند برابر خواهد شد.

وی افزود: رانندگی در وضعیت خستگی و خواب آلودگی بسیار خطرآفرین است و تعداد قابل توجهی از تصادفات منجر به فوت شهریور امسال ناشی از همین دلیل بوده و خواب هیچ جایگزینی ندارد و اینگونه نباشد که مسافران بعد از همه تفریحات ، زیارات و سیاحت های خود جایی که نیاز به استراحت دارند پشت فرمان بنشینند .

سرهنگ جهانی گفت: به طور قطع امروز در ورودی شهرها به خصوص کلانشهرها ترافیک سنگینی خواهیم داشت و رانندگان با رعایت صبر و حوصله از هرگونه تغییر مسیر ناگهانی و تغییرات مکرر بین خطوط خودداری کنند چون این اقدام هیچ تاثیری در کاهش زمان رسیدن به مقصد ندارد و فقط آرامش رانندگان را بر هم می زنند .

معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا از افرادی هم که فرزند دانش آموز ندارند و یا کارمند ادارات نیستند درخواست کرد زمان بازگشت به شهرهای خود را تا دو روز دیگر به تعویق بیاندازند.

تعطیلات تابستانی حق نمایندگان مجلس است
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات