طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیتوضیحات خسروی وفا درباره بازگشت پیکر زنده یاد گلبادنژاد به ایران

توضیحات خسروی وفا درباره بازگشت پیکر زنده یاد گلبادنژاد به ایران

تشییع پیکر زنده یاد حمید سبزواری دَر زادگاهش

رئیس کمیته ملی پارالمپیک گفت: مراسم اصلی و مراسم تشییع پیکر زنده یاد گلبادنژاد صبح روز جمعه دوم مهرماه در شیراز برگزار خواهد شد.

بازمانده ریو 20163, کمیته ملی پارالمپیک, مراسم استقبال از گلبادتژاد, توضیحات خسروی وفا بازگشت پیکر زنده یاد گلبادنژاد ایران

بازمانده ریو 20163, کمیته ملی پارالمپیک, مراسم استقبال از گلبادتژاد, تشییع پیکر گلبادنژاد, خسروی وفا
به نقل از گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، محمود خسروی وفا در مراسم استقبال از آخرین گروه کاروان پارالمپیک کشورمان در خصوص چگونگی ورود پیکر زنده یاد بهمن گلبادنژاد گفت: پیکر مرحوم گلبادنژاد ساعت 2 بامداد پنجشنبه وارد فرودگاه امام خمینی(ره) می شود و پس از تشریفات قانونی به بهشت زهرا تهران منتقل خواهد شد که طبیعتا آنجا هم یکسری تشریفات قانونی دارد که باید انجام شود.


وی ادامه داد: بعد از این مراحل در نظر داریم مراسمی البته نه به صورت عام بلکه به صورت خاص در کنار مزار شهید بزرگوار دفن شده در فدراسیون جانبازان و معلولین برای زنده یاد گلبادنژاد برگزار کنیم.


خسروی وفا ادامه داد: بعد از این مراسم کوتاه، پیکر این ورزشکار و جانباز عزیز کشورمان برای انتقال به شیراز، محل زندگی وی و خانواده اش، به فرودگاه مهرآباد منتقل می شود.


رئیس فدراسیون ورزش جانبازان و معلولین کشورمان در پایان گفت: اگر مشکل خاصی در تشریفات قانونی و همچنین ساعت پرواز هواپیمای امارات به تهران که حامل پیکر این جانباز تازه درگذشته است پیش نیاید، مراسم اصلی و مراسم تشییع پیکر زنده یاد گلبادنژاد صبح روز جمعه دوم مهرماه در شیراز برگزار خواهد شد.روایتی از بن بست بازگشت پیکر حجاج ایرانی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات