طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اخبار اجتماعیتوقف تولید گلف فولکس واگن در پی مشکل فنی

توقف تولید گلف فولکس واگن در پی مشکل فنی

علی رغم رسوایی دیزلی، فولکس واگن بزرگ ترین تولید کننده خودرو دنیا

تولید هاچ بک گلف در کارخانه فولکس واگن در وولفسبورگ آلمان به علت مشکلات فنی یک دستگاه پرس، از روز جمعه به مدت سه روز متوقف خواهد شد.


صنعت خودروسازی

خبرگزاری ایسنا: تولید هاچ بک گلف در کارخانه فولکس واگن در وولفسبورگ آلمان به علت مشکلات فنی یک دستگاه پرس، از روز جمعه به مدت سه روز متوقف خواهد شد.

 فولکس واگن اعلام کرد مونتاژ خودروی پرفروش گلف در بزرگترین کارخانه این کمپانی روزهای جمعه، دوشنبه و سه شنبه به علت شکسته شدن یک میله پیستون در موتور دستگاه پرس متوقف خواهد شد.

این خودروساز آلمانی در بیانیه ای اعلام کرد به علت این مشکل فنی، قطعات جانبی برای تولید بدنه در قسمت پایین دستی ساخت خودرو با کمبود مواجه است.

کارکنان کارخانه وولفسبورگ که ۶۰۰ هزار نفر در آن کار می کنند و روزانه حداکثر ۳۸۰۰ دستگاه خودرو تولید می کنند، از این مشکل باخبر شده اند، اما هنوز معلوم نیست شیفتهای کاری از دست رفته چگونه جبران خواهند شد.

اختلال اخیر در تولید، ضربه جدیدی به فعالیتهای فولکس واگن وارد می کند. این خودروساز یک ماه قبل به علت اختلاف با دو تامین کننده قطعه، ناچار شده بود بخشی از تولید در کارخانه وولفسبورگ و سایر پایگاههای تولید آلمانی خود را متوقف کند.

بر اساس نقل از رویترز، فولکس واگن در تلاش برای بهبود وجه مخدوش شده خود بعد از رسوایی تقلب در تستهای آلایندگی دیزلی و تامین میلیاردها دلار هزینه خسارت، جریمه و اصلاح خودروهای آلاینده است.

پیشنهاد دانشگاه فنی و حرفه ای برای رفع مشکل سربازی دانشجویان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات