طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
تولد بیش از 14 هزار نوزاد در استان

تولد بیش از 14 هزار نوزاد در استان

تولد سالانه 30 هزار نوزاد معلول در ایران

مدیر کل ثبت احوال استان کرمانشاه از وقوع ۱۴ هزار و ۵۶۲ فقره ولادت در استان طی ۵ ماهه نخست امسال خبر داد.

بیش, کرمانشاه, نوزاد, تولد نوزاد استان

بیش, کرمانشاه, نوزاد, تولد

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ؛ مدیر کل ثبت احوال استان کرمانشاه از وقوع ۱۴ هزار و ۵۶۲ فقره ولادت در استان کرمانشاه طی ۵ ماهه نخست امسال خبر داد و گفت: در این مدت ۴ هزار و ۴۶۷ مورد فوت در استان ثبت شده است.

قبادی در خصوص نام های پرمخاطب نوزادان در استان کرمانشاه در ۵ ماهه نخست امسال گفت: در میان اسامی پسران امیرعلی با ۳۲۷ مورد محبوب ترین نام بودو سبعد محمد با ۲۴۹مورد، امیرعباس با ۲۰۹ مورد، محمدطاها با ۱۸۰ مورد و امیرحسین با ۱۷۷ مورد پرمخاطب ترین نام های نوزادان پسر بوده است.

وی ادامه داد:در میان اسامی دختران نیز باران با ۳۱۱ مورد، رها با ۱۶۸مورد، فاطمه با ۱۶۶مورد، یسنا با ۱۴۱ مورد و زهرا با۱۴۰ مورد ۵ اسم برتری بودند که در استان والدین برای نوزادان دختر خود انتخاب کرده اند.

وی به مقایسه آمار طلاق و ازدواج در استان کرمانشاه طی ۵ ماهه نخست امسال با مدت مشابه سال گذشته پرداخت و تصریح کرد: تا پایان مرداد امسال ۹ هزار و ۳۹ فقره ازدواج و نیز ۲ هزار و ۲۸۸ فقره طلاق در استان رخ داده در حالیکه تا پایان ۵ ماهه نخست سال ۹۴ تعداد ۸ هزار و ۹۲۴ فقره ازدواج و ۲ هزار و ۲۵ فقره طلاق در استان ثبت شده بود.تصاویر تولد سنگین ترین نوزاد دختر جهان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات