طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
علمی آموزشیتولید کاتالیست های صنعتی حوزه نفت و گاز در کشور

تولید کاتالیست های صنعتی حوزه نفت و گاز در کشور

تولید 35 درصد از گاز کشور در شرکت نفت و گاز زاگرس جنوبی

مدیرعامل کمپانی فناور در حوزه نفت و گاز گفت: با تولید کاتالیست های صنعتی در حوزه نفت و گاز در کشور انحصار این ماده با ارزش در جهان شکسته شد.

فناوری, نفت و گاز, تولید, تولید کاتالیست صنعتی حوزه نفت گاز کشور

فناوری, نفت و گاز, تولید, کاتالیست

امیرهومن کریمی وثیق مدیرعامل یک کمپانی فناور در حوزه نفت و گاز در گفت و گو با خبرنگار حوزه فن آوری های نوین گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به رفع انحصار تولید کاتالیت های صنعتی نفت و گاز اظهار داشت: محصولات این کمپانی باعث شد تا ایران به جمع معدود کشورهای تولید کننده کاتالیست در دنیا پیوسته و تولید این محصولات را از انحصار خارج کند.


وی ادامه داد: کاتالیست های تولیدی این کمپانی در مقایسه با نمونه های خارجی، از کیفیت مطلوب و کاملا قابل رقابت برخوردار هستند و واحدهایی که از کاتالیست های تولیدی این کمپانی استفاده کرده اند، از کارایی این محصولات رضایت داشته اند.


کریمی یاد آور شد: کاتالیست ریفرمینگ اولیه با بخارآب، کاتالیست پتاس دار ریفرمینگ اولیه با بخارآب و کاتالیست فعال احیاء مستقیم آهن را از کاتالیست های تولید شده در ابعاد صنعتی این کمپانی بوده که این کاتالیزر ها به صورت نیمه فعال احیا می شود.


مدیر عامل این کمپانی فناور عنوان کرد: کاتالیست های دیگری چون پیش ریفرمینگ، کاتالیست سنتز اسید سولفوریک و کاتالیست سنتز گاز اندوترمیک در ابعاد صنعتی تولید می شوند.


وی گفت: محدودیت های موجود در انتقال گاز طبیعی با خط لوله به مصرف کنندگان جهانی، احداث واحدهای GTL با ظرفیتهای بالای تولید می تواند بعنوان گزینه ای منطقی و سود آور در بهره برداری از ذخایر گازی کشور مطرح باشد.


تولید نفت در کشور به سه میلیون و 850 هزار بشکه در روز
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات