طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیتکذیب جلسه انتخاباتی رییس دفتر روحانی

تکذیب جلسه انتخاباتی رییس دفتر روحانی

دفتر رییس جمهور از استقبال مردم استان کرمانشاه در دیدار روحانی تشکر کرد

یک منبع آگاه در شورای اطلاع رسانی دولت انتشار برخی خبرهای رسانه های وابسته به یک جریان خاص سیاسی در خصوص برگزاری جلسه انتخاباتی رییس دفتر رییس جمهوری با مدیران رسانه های حامی دولت را جعلی عنوان کرد.


انتخابات ریاست جمهوری 96

خبرگزاری ایسنا: یک منبع آگاه در شورای اطلاع رسانی دولت انتشار برخی خبرهای رسانه های وابسته به یک جریان خاص سیاسی در خصوص برگزاری جلسه انتخاباتی رییس دفتر رییس جمهوری با مدیران رسانه های حامی دولت را جعلی عنوان کرد.

در پی انتشار خبری در برخی رسانه های وابسته به یک جریان خاص سیاسی در خصوص برگزاری جلسه انتخاباتی رئیس دفتر رئیس جمهور با مدیران رسانه های حامی دولت ، یک منبع آگاه در دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت ضمن جعلی خواندن این خبر گفت: جریانات خاص سیاسی مخالف دولت که از آرامش فضای سیاسی کشور دچار خسارت و خسران شدند و موجودیت خود را در ایجاد التهاب و بر هم زدن این آرامش می دانند با به کار گیری روش هایی کاملا نخ نما شده و غیراخلاقی به جعل خبر و انتشار اخبار کذب روی آورده اند.

شورای اطلاع رسانی دولت بنا بر ضرورت ماموریت های محوله خود، به منظور تبیین فعالیت های دولت و رایزنی و مشورت با فعالان رسانه ای کشور جلسات دوره ای را با اهالی رسانه ای کشور در سطوح متفاوت مدیران، دبیران و خبرنگاران رسانه ها با حضور مسئولان و مقامات دولتی برگزار می کند.

این منبع آگاه گفت: از این نظر مطلب نقل شده آکنده از جعل و دروغ است که می تواند مورد پیگرد حقوقی قرار گیرد.

برگزاری جلسه شورای اداری با حضور معاون رییس جمهور
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات