طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیتیم های دوومیدانی، کوراش و جوجیتسو فردا راهی دانانگ می شوند

تیم های دوومیدانی، کوراش و جوجیتسو فردا راهی دانانگ می شوند

تیم ملی ووشوی ایران فردا راهی تایوان می شود

ویتنام دومین گروه ورزشی از ملی پوشان کشورمان جهت حضور در پنجمیین دوره بازیهای ساحلی آسیا فردا شب تهران را به مقصد دانانگ ویتنام ترک می کنند.

عزیمت کاروان ایران به ویتنام, کوراش, دو و میدانی, تیم دوومیدانی کوراش جوجیتسو فردا راهی دانانگ

عزیمت کاروان ایران به ویتنام, کوراش, دو و میدانی, جوجیتسو, مسابقات آسیایی ساحلی, میزبانی ویتنام
به نقل از گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المیپک ؛ تیم ملی دوومیدانی در قالب تیم سه نفره رضا قاسمی ، سبحان طاهر خانی و علی ثمری ، تیم کوراش با نمایندگی محمد حسین شیخ الاسلامی ، الیاس علی اکبری ، قنبر علی قنبری و تیم جوجیتسو با حضور 4 ورزشکار مهران ستار ، احمدرضا عیدی ، امیر حسین خادمیان ، محمد منصوری داوری جهت حضور در پنجمین دوره بازیهای ساحلی آسیا به میزبانی ویتنام فردا راهی دانانگ می شوند.


لازم به توضیح است این دوره از بازیها بطور از 3 تا 12 مهرماه در شهر دانانگ ویتنام برگزار می گرددو کاروان ایران در رشته های دوومیدانی ، کوراش ، جوجیتسو ، پنجاک سیلاب ، وکوتورین ، سامبو ، ووینام و کشتی حضور خواهد داشت.


گفتنی است چهارمین دوره بازیهای ساحلی آسیا در سال 2014 به میزبانی کشور تایلند برگزار گردید و کاروان ایران با کسب 7 طلا ، 8 نقره و 6 برنز بکار خود خاتمه داده بود.


مراسم افتتاحیه این رقابتها سوم مهرماه برگزار ولی از امروز مسابقات موی تای آن شروع و نمایندگان کشورمان بر روی رینگ می روند.راهیابی تیم ملی به مرحله فینال / پرتغال مغلوب ایران شد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات