طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیتیم ملی واترپلو راهی صربستان می شود

تیم ملی واترپلو راهی صربستان می شود

راهیابی شناگر زنجانی به اردوی تیم ملی

تیم ملی واترپلو کشورمان برای برپایی اردو و برگزاری چند مسابقه تدارکاتی بامداد امروز راهی صربستان می شود.

مسابقات قهرمانی آسیایی, وحید رضایی, واترپلو, تیم ملی واترپلو راهی صربستان

مسابقات قهرمانی آسیایی, وحید رضایی, واترپلو
به نقل از خبرنگار پایه و آبی باشگاه خبرنگاران جوان تیم ملی واترپلوی کشورمان برای آمادگی بیشتر جهت حضور در مسابقات آسیایی ژاپن بامداد امروز راهی صربستان می شود. تیم ملی واترپلوی ایران در مدت اقامت خود در کشور صربستان ۵ بازی دوستانه با ۴ تیم باشگاهی صربستان و یک تیم باشگاهی از استرالیا بازی خواهد داشت. این تیم با 16 بازیکن راهی صربستان می شود.

امید لطف پور،شایان قاسمی،امیرحسین کیهانی،مهدی یزدان خواه،علی پیروزخواه،آرشیا الماسی،محمدجواد عباسی،پیمان اسدی،امیرحسین رهبر،امیر دهداری،سهیل رستمیان،حامد خانبانان،امین قویدل،آوید طلوعی،حسین خالدی و امیرحسین حیدری بازیکنان اعزامی به صربستان هستند.

الکساندر چیریچ( سرمربی)، وحید رضایی( مربی) و سیروس طاهریان ( مدیر فنی) کادر تیم ملی ایران را تشکیل می دهند.

وحید رضایی مربی تیم ملی درباره این اردوی برون مرزی گفت: از روز دوم در تورنمنتی که پیش بینی شده است کمپانی خواهیم کرد. در این تورنمنت 4 باشگاه صربستانی، 1 تیم از استرالیا و تیم ملی کشورمان حضور دارند که به مدت 3 روز به رقابت می پردازیم. پس از آن اردو خود را به مدت 10 روز در صربستان ادامه خواهیم داد.

وی ادامه داد تیم در حال حاضر بسیار جوان است و تغییرات زیادی نسبت به سال گذشته رخ داده است. انگیزه واترپلویئست ها بسیار بالاست. از لحاظ قدرت بدنی و تکنیک نیز رشد داشته ایم اما هنوز برای رشد بیشتر هنوز باید تلاش کرد. حضور در مسابقات هم به افزایش تجربه کمک خواهد کرد و هم فرصتی را فراهم می کند تا بازیکنان آموخته های خود را عملی کنند.

مربی تیم ملی واترپلو تصریح کرد پس از تورنمنت صربستان نیز قصد داریم برای برگزاری چند دیدار به گرجستان برویم و یا تیم گرجستان به ایران بیاید.
راهیابی دختر روانسری به تیم ملی نوجوانان والیبال
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات