طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ثبت نام اینترنتی بیش از 178 هزار خانوار در سرشماری
ثبت نام خانوارهای ایلامی در سرشماری اینترنتی

از شروع نام نویسی اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن 95 تا کنون 178 هزار و716 خانوار هرمزگانی به روش اینترنتی نام نویسی کرده اند.

اینترنت, ثبت نام, نفوس و مسکن, ثبت نام اینترنتی خانوار سرشماری

اینترنت, ثبت نام, نفوس و مسکن
به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بندرعباس،اکبر سلجوقی معاون فنی و آموزش ستاد سرشماری نفوس و مسکن 95 هرمزگان گفت :این آمار 34 درصد از خانوارهای هرمزگانی است.
وی افزود: شهرستان بستک با 16 هزار و 700 خانوار در رتبه نخست وشهرستان های جاسک و سیریک نیز در جایگاه های دوم و سوم قرار دارند.
معاون فنی و آموزش ستاد سرشماری نفوس و مسکن 95 هرمزگان گفت:137دفتر ICT روستایی (دفاتر مخابرات روستایی سابق) ، مدارس و دهیاری های و خانه بهداشت ها از شنبه سوم مهرماه به صورت رایگان اطلاعات خانوارها را در سامانه اینترنتی www.sarshomari95.ir ثبت می کنند.
سلجوقی افزود : سرپرست خانوارها یا یکی از اعضای هر خانوار می توانند با همراه داشتن کد ملی و کد پستی و اطلاعات آدرس محل سکونت خانوار، اطلاعات خانوار را در پایگاه اینترنتی سرشماری عمومی نفوس و مسکن 95 ثبت کنند.
وی گفت : هر خانوار بعد از ثبت اطلاعات یک کد ثبت اطلاعات دریافت می کنند که باید در مرحله سرشماری میدانی و حضوری به مأموران آمارگیر ارائه کنند.
از 28مهرماه مرحله میدانی سرشماری با حضور 478مأمور آمارگیر به مدت یک ماه در شهرها و روستاهای هرمزگان اجرا می شود.

ثبت نام 47 هزار و 963 خانوار آذربایجان غربی در سرشماری اینترنتی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات