طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ثبت نام دانشجویان اتباع خارجی براساس تشریفات قانونی انجام می شود

ثبت نام دانشجویان اتباع خارجی براساس تشریفات قانونی انجام می شود

شروع ثبت نام رایگان دانش آموزان اتباع خارجی

با توجه به اعلام اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور ایران، مجوز ثبت نام اتباع خارجی مقیم براساس تشریفات قانونی و بررسی صلاحیت های اقامتی انجام می شود.

تشریفات قانونی, شهریه پذیرفته شدگان, اتباع خارجی, ثبت نام دانشجویان اتباع خارجی براساس تشریفات قانونی

تشریفات قانونی, شهریه پذیرفته شدگان, اتباع خارجی, ثبت نام دانشجویان

به نقل از حوزه افغانستان باشگاه خبرنگاران، ضوابط پذیرفته شدگان دکترای تخصصی با آزمون، بدون آزمون و پژوهش محور دانشگاه آزاد در سایت مرکز سنجش و پذیرش این دانشگاه منتشر شد.

بر این اساس متقاضیان استفاده از بورس تحصیلی بعد از قبولی قطعی در دوره دکتری تخصصی می توانند با مراجعه به سایت استخدام اینترنتی دانشگاه آزاد با توجه به اعلام نیاز واحدهای دانشگاهی برای ارائه درخواست و انجام مراحل بورسیه اقدام کنند.

همچنین پرونده تمام پذیرفته شدگان برای احراز صلاحیت های عمومی در دست بررسی است و ثبت نام منوط به تایید صلاحیت های عمومی است.

با توجه به اعلام اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور ایران، مجوز ثبت نام اتباع خارجی مقیم براساس تشریفات قانونی و بررسی صلاحیت های اقامتی انجام می شود.

پذیرفته شدگانی که در فرم ثبت نام اینترنتی خود را مشمول ماده واحده مصوب مجلس شورای اسلامی با موضوع استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران دانسته اند باید هنگام ثبت نام فرم مربوط به تعهدنامه استفاده از سهمیه رزمندگان را تکمیل کنند.

مطابق ضوابط برای پذیرفته شدگان دوره دکتری تخصصی پژوهش محور، تخفیف شهریه، وام، تقسیط شهریه و نقل و انتقالات صورت نمی گیرد.

پذیرفته شدگان برای ثبت نام باید اصل مدرک تحصیلی دوره کارشناسی ارشد، اصل شناسنامه تصویر دار، 6 قطعه عکس، اصل و کپی کارت ملی و مدرک نظام وظیفه عمومی را به همراه داشته باشند.

ثبت نام در روزهای دوشنبه 29 شهریور/ سنبله و چهارشنبه 31 شهریور/ سنبله از طریق واحدهای مربوطه که آدرس و تلفن آنها در سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد درج شده است صورت می گیرد.

عدم مراجعه پذیرفته شدگان در روز و ساعت مقرر به منزله انصراف از ثبت نام است.

شهریه پذیرفته شدگان از دو بخش ثابت و متغیر تشکیل شده که علاوه بر این شهریه ها دانشجویان در بدو ورود باید 132 هزار تومان بابت هزینه خدمات آموزشی بپردازند.

برای پذیرفته شدگان واحدها و مراکز بین المللی و برون مرزی هیچ گونه مجوز انتقال، میهمانی و جابه جایی صادر نمی شود.

روند ثبت نام «اتباع خارجی» در مدارس ایران
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات