طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ثبت نام 850 نفر برای مشارکت در طرح سرشماری یزد

ثبت نام 850 نفر برای مشارکت در طرح سرشماری یزد

تمدیدمهلت ثبت نام برای مشارکت در طرح سرشماری نفوس و مسکن

تعداد 850 نفر به منظور مشارکت در طرح سرشماری نفوس و مسکن شهرستان یزد ثبت نام کردند.

سرشماری نفوس و مسکن, شهرستان یزد, سرشماری اینترنتی, ثبت نام مشارکت طرح سرشماری یزد

سرشماری نفوس و مسکن, شهرستان یزد, سرشماری اینترنتی
به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد؛فرزاد فیضی مسئول کمیته روابط عمومی و تبلیغات سرشماری نفوس و مسکن شهرستان یزد گفت: 850 نفر در این شهرستان برای مشارکت در این طرح ثبت نام کرده اند که 55 درصد از آنها مرد هستند.

فرزاد فیضی به پایان ثبت نام در مشارکت طرح سرشماری عمومی نفوس و مسکن اشاره کرد و افزود: یک سوم از این تعداد ثبت نام شده در شهرستان یزد، را دانشجویان تشکیل می دهند.

وی تصریح کرد: سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال جاری در دو بخش اینترنتی و حضوری برگزار می شود که مرحله سرشماری اینترنتی سوم مهر و همزمان با سراسر کشور شروع و تا 24 مهرماه ادامه دارد.

مشاور اطلاع رسانی فرماندار و مسئول روابط عمومی فرمانداری یزد اظهار داشت: در این فرصت 22 روزه شهروندان یزدی می توانند با مراجعه به سایتwww.sarshomari95.ir نسبت به تکمیل فرم های سرشماری عمومی نفوس و مسکن اقدام کنند و کد رهگیری خود را دریافت کنند.

فرزاد فیضی با اشاره به اینکه مرحله دوم سرشماری نیز از 25 مهرماه شروع و تا 25 آبان ادامه دارد، گفت: در این بازه زمانی مأموران سرشماری که از بین افراد متقاضی مشارکت در اجرای طرح انتخاب شده اند با مراجعه حضوری نسبت به سرشماری اقدام و فرم های الکترونیکی خود را با استفاده از تبلت تکمیل خواهند کرد.

وی بیان کرد: افرادی که از طریق اینترنت نسبت به سرشماری اقدام کرده اند باید هنگام مراجعه مأمورین کد رهگیری خود را به مأمور اعلام و تأییدیه درج اطلاعات خود در سامانه را دریافت کنند.

25 نفر برای اجرای طرح سرشماری نفوس و مسکن ثبت نام کرده اند
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات