طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
جامعه جهانی از افغانستان به‎صورت گسترده حمایت می کند

جامعه جهانی از افغانستان به‎صورت گسترده حمایت می کند

جامعه جهانی همواره افغانستان را کمک می کند

فرستاده ویژه سازمان ملل متحد در امور افغانستان در دیدار با عبدالله ریاست اجرایی این کشور گفت که جامعه جهانی از افغانستان به‎صورت گسترده حمایت می کند .

یاماموتو, رئیس اجرایی, عبدالله عبدالله, جامعه جهانی افغانستان به‎صورت گسترده حمایت

یاماموتو, رئیس اجرایی, عبدالله عبدالله, فرستاده سازمان ملل در افغانستان
به نقل از حوزه افغانستان باشگاه خبرنگاران، فرستاده ویژه سازمان ملل متحد در امور افغانستان در دیدار با عبدالله ریاست اجرایی این کشور گفت که جامعه جهانی از افغانستان به صورت گسترده حمایت می کند .

عبدالله رئیس اجرایی جمهوری اسلامی افغانستان عصر روز گذشته با تادامیچی یاماموتو فرستاده ویژه سازمان ملل متحد در امور افغانستان ملاقات کرد.

در این نشست نماینده ویژه سازمان ملل متحد درباره سفرش به مقر سازمان ملل و بیانیه اش در شورای امنیت این سازمان درباره افغانستان به رئیس اجرایی این کشور نقل از داد.

یاماموتو از حمایت گسترده سازمان ملل متحد و کشورهای عضو این سازمان از استقرار و ثبات در افغانستان سخن گفت و ابراز امیدواری نمود جامعه بین المللی یکبار دیگر حمایت خویش را از افغانستان در کنفرانس بروکسل ابراز نماید.

در این نشست رئیس اجرایی افغانستان درباره توافقنامه صلح با حزب اسلامی به رهبری گلبدین حکمتیار و توافق حکومت وحدت ملی درباره اصلاح نظام انتخاباتی صحبت کرد.

جامعه جهانی به حمایت از خانوم در بخش رشد اقتصادی متعهد است
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات