طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیجرج بوش پدر به چه کسی رأی می دهد؟

جرج بوش پدر به چه کسی رأی می دهد؟

حضور رضاییان و پدرش در باشگاه پرسپولیس

«جرج اچ دابلیو بوش» رئیس جمهوری سابق آمریکا که تاکنون درباره رقابت های انتخابات ریاست جمهوری این کشور سکوت اختیار کرده، به یکی از اعضای خانواده سرشناس کندی گفته است که در انتخابات آتی به 'هیلاری کلینتون' دمکرات رای خواهد داد.


انتخابات آمریکا

خبرگزاری ایرنا: «جرج اچ دابلیو بوش» رئیس جمهوری سابق آمریکا که تاکنون درباره رقابت های انتخابات ریاست جمهوری این کشور سکوت اختیار کرده، به یکی از اعضای خانواده سرشناس کندی گفته است که در انتخابات آتی به 'هیلاری کلینتون' دمکرات رای خواهد داد.

به نقل از تارنمای خبری پولیتیکو، «کدلین کندی تانزاند» برادرزاده 'جان اف کندی' دیگر رئیس جمهوری سابق آمریکا (1963-1961) روز دوشنبه این خبر را در صفحه فیسبوک خود اعلام کرد.

کندی در گفت وگو با خبرنگار 'پولیتیکو' تایید کرد که جرج بوش شخصا روز دوشنبه او را در جریان این تصمیم گیری قرار داده است.

بوش به او گفته است که به یک «دمکرات» رای خواهد داد و کلینتون اکنون تنها نامزد رسمی حزب دمکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا است.

این اولین بار نیست که یک چهره سرشناس جمهوریخواه حمایت خود را از 'دونالد ترامپ' نامزد رسمی این حزب دریغ می کند.

اظهارات جنجال برانگیز ترامپ در ماه های اخیر بسیاری از جمهوریخواهان از جمله برخی حامیان مالی برجسته این حزب را به اردوگاه دمکرات ها رانده است.

جرج بوش یکی از غایب های بزرگ کنوانسیون ملی حزب جمهوریخواه برای معرفی ترامپ بود.

جب، فرزند دوم او خود یکی از نامزد های احتمالی حزب جمهوریخواه پیش از پیروزی غیرمنتظره ترامپ بوده است.

گفتنی است اولین مناظره تلویزیونی کلینتون و ترامپ برای 26 سپتامبر (پنجم مهرماه) برنامه ریزی شده است و انتخابات آمریکا هم هشتم نوامبر سال جاری (18 آبان) خواهد بود.

یک داعشی سر پدرش را از تن جدا کرد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات