طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
عکس های جزئیات بیشتر از حادثه آتش سوزی گسترده در انبار رنگ

عکس های جزئیات بیشتر از حادثه آتش سوزی گسترده در انبار رنگ

عکس های جزئیات بیشتر از حادثه آتش سوزی گسترده در انبار رنگ

آتش نشانان شیراز موفق به مهار آتش سوزی در مغازه و انبار رنگ با بیش از 2 هزار لیتر فوم شدند.

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ فرشاد مویدی معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز گفت: با اعلام نقل از آتش سوزی در ساعت 6 و 26 دقیقه صبح امروز در یک مغازه رنگ فروشی، آتش نشانان از 9 ایستگاه آتش نشانی از ایستگاه های 3، 11،6،17،13، 5، 14، 15 و 19 روانه محل حادثه در بولوار رحمت شوند.
وی با بیان اینکه این مغازه با کاربری غیر اصولی و ناایمن به انبار رنگ نیز تبدیل شده بود اظهار کرد: این ساختمان با زیر بنایی در حدود 300 متر در دو طبقه با سازه ناپایدار ساخته شده و تعداد زیادی بشکه های 220 لیتری از مایعات قابل اشتعال از جمله تینر، بنزین و نفت حساسیت این حادثه، نحوه اجرا و مدیریت صحنه حادثه را سخت تر می کرد.
مویدی ادامه داد: با حضور و همکاری عوامل مربوطه از جمله سازمان برق، اداره گاز، آبفا، نیروی انتظامی، راهور و شهرداری نقاط نسبت به قطع برق و گاز و فعال کردن شیرهای هیدرانت منطقه اقدام شد و اطفا حریق با بیش از دو هزار لیتر فوم از دو طرف از یک طرف خیابان و کوچه مهار شد .
این مقام مسئول آتش نشانی در ادامه به موفقیت این عملیات در اطفا به موقع آتش سوزی گفت و اظهار کرد: با حضور و عملکرد به موقع و همکاری عوامل مربوطه مانع از گسترش حریق شدیم و با توجه به اینکه در مجاورت این مغازه کارگاه های تجاری از جمله کارگاه پشم شیشه و منازل مسکونی بود، با مدیریت صحیح صحنه حادثه و عملکرد مطلوب تیم های اطفایی، حریق به دیگر مناطق و ساختمانها سرایت نکرد.
وی به خسارات وارده جانی و مالی به سازمان اشاره کرد و گفت: با توجه به نوع حادثه، خسارت سنگینی به تجهیزات آتش نشانی وارد شد و با توجه به آلوده شدن بسیاری از سیستم های تنفسی، تجهیزات انفرادی آتش نشانان، تجهیزات خودرویی و نازل ها به رنگ، بسیاری از این تجهیزات قابل استفاده نخواهند بود . همچنین با توجه به حرارت عمده و نوعیت حادثه، چند تن از آتش نشانان مصدوم شدند که توسط عوامل اورژانس درمان سرپایی شدند.
گفتنی است عملیات پاکسازی معابر و جوی آب به دلیل ریزش مایعات قابل اشتعال هنوز ادامه دارد ولی اطفای حریق حدود ساعت 11 به پایان رسید.

حادثه, جزئیات, آتش سوزی, جزئیات بیشتر حادثه آتش سوزی گسترده انبار رنگ

حادثه, جزئیات, آتش سوزی, انبار, شیراز

آتش سوزی, شیراز, حادثه, جزئیات بیشتر حادثه آتش سوزی گسترده انبار رنگ


شیراز, انبار, حادثه, جزئیات بیشتر حادثه آتش سوزی گسترده انبار رنگ


جزئیات, حادثه, انبار, جزئیات بیشتر حادثه آتش سوزی گسترده انبار رنگ


آتش سوزی, شیراز, حادثه, جزئیات بیشتر حادثه آتش سوزی گسترده انبار رنگ


انبار, شیراز, جزئیات, جزئیات بیشتر حادثه آتش سوزی گسترده انبار رنگ


انبار, حادثه, شیراز, جزئیات بیشتر حادثه آتش سوزی گسترده انبار رنگ


انبار, جزئیات, حادثه, جزئیات بیشتر حادثه آتش سوزی گسترده انبار رنگ
وقوع آتش سوزی گسترده دَر انبار موشک هایِ روسیه
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات