طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اخبار اجتماعیجشن باشکوه امامت و ولایت در استان بوشهر برگزار شد

جشن باشکوه امامت و ولایت در استان بوشهر برگزار شد

برگزاری جشن «ولایت علوی اکمال دین نبوی» در بقاع متبرکه استان اصفهان

همزمان با عید سعید غدیر خم، روز امامت و ولایت با حضور عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) استان بوشهر غرق در جشن و نور و سرور است.

نماینده ولی فقیه در جشن, جشن عید غدیر, جشن در بوشهر, جشن باشکوه امامت ولایت استان بوشهر برگزار

نماینده ولی فقیه در جشن, جشن عید غدیر, جشن در بوشهر

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، همزمان با عید غدیر، مردم استان بوشهر با برپایی مراسم باشکوهی در مصلی جمعه بوشهر و با حضور عاشقان امامت و ولایت جمع شدند.


نماینده ولی فقیه بوشهر در این مراسم با تبریک عید امامت و ولایت گفت: با نزول آیه بر قلب رسول اسلام(ص) که واقعه غدیرخم محقق شد و ولایت امت اسلامی بعد از رسول گرامی اسلام تعیین و معرفی شد.


آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری با اشاره به جایگاه ولایت در رسیدن به سعادت و کمال مسلمانان تصریح کرد: پیامبر اسلام(ص) فرموده اند هر کس می خواهد سوار کشتی نجات شود و به ریسمان محکم الهی چنگ بزند، باید ولایت علی ابن ابیطالب(ع) و فرزندانش را بپذیرد و دشمنانش را دشمن بدارد.


نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه عید غدیر تداوم و استمرار پیام وحی است، تصریح کرد: غدیر که برای ادامه رسالت پیامبر گرامی اسلام(ص) تعیین شده، یک جریان مستمر و همیشگی و یک چشمه جوشان و جاری در گذشته و حال و آینده نیاز بشریت بوده و هست.


برگزاری جشن ولایت در استان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات