طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اخبار اجتماعیجشن مهر در 132 مدرسه پایتخت برگزار می شود

جشن مهر در 132 مدرسه پایتخت برگزار می شود

برگزاری جشن مهر در انتظار همدلی

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: جشن مهر در 132 مدرسه پایتخت و با اولویت مدارس محروم با عنوان زنگ مهر برگزار می شود.


132 مدرسه, جشن مهر, شهرداری تهران, بازگشایی مدارس به نقل از خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، مجتبی عبدالهی معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در نشست خبری که امروز(چهارشنبه) به منظور تشریح برنامه های پیشروی معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری در سالن کنفرانس معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران برگزار شد، اظهار داشت: معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در 4 محور و به مناسبت های دهه ولایت، هفته دفاع مقدس، شروع سال تحصیلی جدید و شروع نمایشگاه عطر سیب اقدامات مناسبی را در دست انجام دارد.

وی افزود: طی این دوره تلاش شده است همه بخش های شهرداری در راستای تحقق موضوعات متفاوت اجتماعی و فرهنگی هماهنگی لازم را داشته باشند.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: این معاونت با فرا رسیدن دهه کرامت (میلاد حضرت معصومه (ص) تا میلاد امام رضا (ع) و دهه ولایت از عید قربان تا عید غدیر خم) چندین جلسه با معاونت ها و سازمان های خود برگزار کرده است تا به طور هماهنگ اقدامات لازم انجام شود.

عبدالهی تصریح کرد: اقداماتی که در دهه ولایت برای شهروندان انجام شد، شامل ایجاد مراکز و غرفه های عرضه دام، برگزاری جشن های فرهنگی، برگزاری 1200 جشن ولایت در مساجد و بوستان ها، تکریم از سادات و بازدید از خانواده های شهدا است.

وی افزود: برپایی 22 نمایشگاه تصویر و آثار خوش نویسی با محوریت امامت و توحید، قرائت دعای عرفه در 1200 مسجد شهر و همچنین اجرای برنامه های ویژه روز عرفه در بهشت زهرا برپایی اجتماع غدیریون در بوستان ولایت، برپایی سفره امیرالمومنین با حضور 354 محله و توزیع 110 هزار غذا بین محرومان شناسایی شده از دیگر اقدامات معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران دراین دوران بوده است.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: این ایام مصادف با بزرگداشت شهدای منا بوده است که در این راستا کار مشترکی با سازمان حج و زیارت و بنیاد شهید انجام شد و در سطح شهر تهران به منظور بزرگداشت و یاد بود شهدای منا اقدامات مناسبی در زمینه فضا سازی شهری انجام شد و همچنین در مصلای امام خمینی (ره) دعای عرفه برگزار شد.

عبدالهی تصریح کرد: برگزاری جشن امیر المومنین(ع) با موضوع ولایت و اطعام نیازمندان از جمله برنامه های بود که در قله کار ما قرار داشت و با تلاش همت همکارانمان در شهرداری در سطح 354 محله تهران اتفاق افتاد.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: امسال شهرداری تهران به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس به صورت ویژه با همکاری سپاه تهران، لشکر 27 و سپاه امام حسن مجتبی (ع) که در شهر ری واقع است، رزمایش و نمایشگاه هایی را در مناطق متفاوت شهر مثل بوستان ها برگزار می کند.

عبدالهی تصریح کرد: در این راستا برگزاری شب شعر، نمایش فیلم های سینمایی و مستندهای ماندگار با محوریت هفته دفاع مقدس در سرای محلات 22 گانه از جمله اقدامات ما در هفته دفاع مقدس است.

وی افزود: برگزاری نمایش یاد یاران با همکاری محلات 22 گانه شهر تهران در دستور کار ما است و همچنین برگزاری رزمایش و نمایشگاهی با محوریت هفته دفاع مقدس در منطقه 20 در شمال اتوبان امام علی(ع) برگزار می شود.

عبدالهی با اشاره به اقدامات مربوط به بازگشایی مدارس و اجرای طرح مهر قلم، افزود: شهرداری در 3محور مهم اقداماتی را انجام داده است که از جمله آن تامین امکانات بهداشتی در مراکز آموزشی است که با اختصاص اعتباری غریب به 30 میلیارد تومان به مدارس کمک می کند.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: جشن مهر در 132 مدرسه پایتخت و با اولویت مدارس محروم با عنوان زنگ مهر برگزار می شود.

در حال تکمیل...

برگزاری جشن عاطفه ها در یک هزار مدرسه استان اردبیل
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات