طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیبه علت ساده لوحی بازیکنانم گل خوردیم | جلالی

به علت ساده لوحی بازیکنانم گل خوردیم | جلالی

با یک توپ گل خوردیم و باختیم | کمالوند

سرمربی تیم پیکان گفت: نمی خواهم بگویم بازیکنانم بی تجربگی کردند بلکه آنها روی ساده لوحی باعث شدند ۲ گل بخوریم.


استقلال خوزستان, مجید جلالی

خبرگزاری فارس: مجید جلالی در نشست خبری پس از بازی با استقلال خوزستان گفت: ما با تیم پر قدرتی بازی کردیم چرا که این تیم فصل گذشته قهرمان ایران شده بود و تیم دست و پا بسته ای نبود. خوشحالم که پس از هفته ها که مستحق پیروزی بودیم در این بازی و اینجا به نخستین بردمان دست پیدا کردیم.

وی ادامه داد: ما برای این بازی برنامه ریزی داشتیم و خوب هم جلو رفتیم بطوریکه 2 گل هم زدیم اما در مقاطعی از بازی نمی خواهم بگویم که کم تجربگی اما بازیکنانم سادگی کردند و این 2 گل را از دست دادیم هرچند که در نهایت گل پیروزی را زدیم و بازیکنانم کم اشتباه بازی کردند.

جلالی تصریح کرد: البته ما با تیم دست و پا بسته ای بازی نکردیم و می دانستیم که استقلال خوزستان در 15 دقیقه آخر بازی 4 گل خورده و 3 گل زده است و این نشان می داد که ریسک آنها در این زمان عمده است و به همین علت ما منشا را برای همین دقایق به بازی آوردیم و ایده خوبی هم بود.

جلالی تصریح کرد: بچه های ما ساده لوحی کردند و شاید هم تحت تاثیر بودند که در یک صحنه پر تعداد روی توپ آمدند و من اسم آن را حرکت ناجوانمردانه نمی گذارم، این را هم باید بگویم که استقلال خوزستان تیم خوبی است و جایگاهش را پیدا خواهد کرد.

آن قدر گل نزدیم تا خوردیم! | پورحیدری
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات