طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیجهانبخش چالش ذهنی جدید کی روش

جهانبخش چالش ذهنی جدید کی روش

دستیار کی روش تماشاگر دوئل جهانبخش و قوچان نژاد

لیست جدید تیم ملی با دعوت از تنها دو بازیکن جدید برای دیدار با کره جنوبی و ازبکستان نهایی شد.


جهانبخش

ورزش سه: با اتمام هفته هفتم لیگ برتر سرمربی تیم ملی با دعوت از 15+2 بازیکن جدید از لیگ برتر اردوی تیم ملی در ارمنستان را کلید زد. نکته جذاب توجه در باره لیست اخیر تیم ملی این است که سرمربی تیم ملی به استثنا دو تغییر اجباری تغییر جدیدی در لیست دعوت شده از بازیکنان حاضر در لیگ برتر نداشته است، بنابراین می شود گفت که کی روش نفرات خود را از قبل انتخاب کرده و تغییری در آنها نخواهد داد.


سروش رفیعی و عزت الله پورقاز چهره های جدیدی هستند که سرمربی تیم ملی به علت مصدومیت اشکان دژاگه و پژمان منتظری نام آنها را در لیست نهایی خود گنجانده است. دژاگه و منتظری دو لژیونری  بودند که حتما به علت مصدومیت دیدار های تیم ملی برابر ازبکستان و کره جنوبی را از دست دادند و به همین علت کی روش جایگزین این دو بازیکن تاثیر گذار و کلیدی تیم ملی را از لیست بازیکنان قدیمی خود انتخاب کرده است.


علیرضا جهانبخش دیگر مصدوم تیم ملی است  اما  سرمربی تیم ملی امیدوار است تا این بازیکن تاثیر گذار را در دو بازی سرنوشت ساز پیش روی در اختیار داشته باشد.


حضور علیرضا حقیقی در لیست تیم ملی یکی دیگر از نکات جذاب توجه این لیست است. علیرضا بیرانوند و محمدرضا اخباری همچنان دروازه بان های مورد نظر کی روش در لیگ هستند که به نظر می رسد شانس علیرضا بیرانوند برای حضور در ترکیب تیم ملی بیش از سایر گزینه ها باشد.

نخستین چالش تلویزیونی کیمیا با رامبد جوان
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات