طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
انتخاباتجهت گیری های مختلف ترامپ و کلینتون درباره مسئله خشونت پلیس

جهت گیری های مختلف ترامپ و کلینتون درباره مسئله خشونت پلیس

زوج انتخاباتی کلینتون، ترامپ را به ترویج خشونت علیه وی متهم کرد

دو نامزد رقیب انتخابات ریاست جمهوری آتی آمریکا در پی خشونت های اخیر پلیس علیه سیاهپوستان، راهکارهای متفاوتی را برای حل این معضل ارائه کردند.

هیلاری کلینتون, تبعیض نژادی در آمریکا, انتخابات ریاست جمهوری آمریکا, جهت گیری مختلف ترامپ کلینتون مسئله خشونت پلیس

هیلاری کلینتون, تبعیض نژادی در آمریکا, انتخابات ریاست جمهوری آمریکا, نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا, بین الملل, خبرگزاری, سیاهپوستان آمریکا, دونالد ترامپ, کارولینای شمالی, اکلاهما, تیراندازی های آمریکا, برخورد با اقلیت ها, خشونت پلیس علیه سیاهپوستان

به نقل از گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از سی ان ان، روز چهارشنبه هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ پیشنهادهای متفاوتی را برای تغییر روش پلیس در برخورد با سیاهپوستان در پی تیراندازی های مرگبار اخیر در اکلاهما و کارولینای شمالی، ارائه کردند.


زمانی که از ترامپ سؤال شد چطور قصد دارد به خشونت در جامعه سیاهپوستان پایان دهد، در پاسخ گفت راهبرد توقف و تفتیش را در نظر دارد. او گفت: فکر می کنم ناچاریم؛ ما این اقدام را در نیویورک نیز انجام دادیم و جواب داد. به این ترتیب ذهن مردم به طور خودکار عوض می شود.


گروه های فعال مدنی این راهبرد را به علت هدف قرار دادن اقلیت ها مورد انتقاد قرار داده اند. در عین حال بسیاری درباره تأثیر آن مردد هستند.


از طرف دیگر، «رابی موک،» مدیر کمپین انتخاباتی هیلاری کلینتون، گفت نامزد دموکرات ها در نظر دارد با بالا بردن استانداردهای ملی پلیس از وقوع حوادثی مانند موارد اخیر پیشگیری کند.


موک در گفتگو با سی ان ان گفت: کلینتون قصد دارد ارتباط میان گروه های اجتماعی متفاوت با پلیس را حفظ کند. برای نیل به این هدف باید سرمایه گذاری کرد و اطمینان یافت پلیس محلی منابع لازم برای ایجاد این ارتباط را در اختیار دارد تا مانع وقوع حوادثی از این دست شود.


ترامپ و کلینتون نه تنها در خصوص روش های جلوگیری از درگیری پلیس با اقلیت ها اختلاف نظر داشتند، بلکه درباره دلیل این گونه حوادث نیز با یکدیگر موافق نبودند. کلینتون «تبعیض سازمان یافته» را با تیراندازی های اخیر مرتبط دانست. در حالی که ترامپ دلیل آن را بسیار جزئی تر می داند.


واکنش "تیم کین" به تشویق استفاده از خشونت علیه کلینتون از سوی ترامپ
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات